TIPY

Dopřejte si dlouhotrvající luxus v podobě obkladů z přírodního kamene

Interiérové obklady z pravého kamene jsou trvalým módním trendem, ale v současnosti, kdy se vrací do obliby přírodní materiály, zažívají ještě větší boom. Dostávají prostor jako dekorační prvek rodinných domů, bytů i kanceláří, zasedacích místností, restaurací nebo hotelů. Kamenné obklady skýtají velké možnosti využití a promění vaši domácnost v designový skvost.

 

Nenahraditelná originalita

Opracování přírodního kamene nad použitím umělých náhražek v mnohém vyniká. Zákazníci oceňují především jeho nenasákavost, mrazuvzdornost a velkou odolnost proti okolním vlivům. Ať už jím obložíte interiér nebo exteriér, můžete si být jisti, že vydrží jako nový po desítky let. Díky tomu je ideální pro použití v koupelnách nebo kuchyních, kde stěny a podlahu ohrožuje vlhkost. Přírodní kámen je oblíbený také díky své originalitě – žilkování a barvy, které na něm vykouzlila příroda, jsou neopakovatelné.

 

Nejen mramor

Kamenný obklad interiéru může být vyveden v mnoha různých provedeních. Každému se jistě jako první vybaví koupelna v barevně žilkovaném, lesklém mramoru. Dostupné je však velké množství přírodních kamenů a jejich povrchových úprav, takže mohou vyhovovat každému projektu, od historizujících návrhů po ty moderní, od útulných domácností po ty industriálně laděné. Krom výše zmíněného mramoru patří mezi oblíbené materiály například žula, břidlice, onyx, travertin nebo vápenec. Nelíbí-li se vám jednolité obklady, právě přírodní kámen je ideální také k vytvoření zajímavé mozaiky.

 

Obraťte se na profesionály

Právě originalita a nepřeberné možnosti využití v interiérovém designu otevírají prestižním architektům široké pole působnosti. I vy si tak můžete zařídit svůj domov v moderním, luxusním stylu. Podívejte se například na nabídku zavedené společnosti Prestige Stone, která dodává jak kalibrované, tak na míru řezané obklady a dlažby z přírodního kamene a provádí také jejich instalaci. Přestože je přírodní kámen nejen kvůli nárokům na zpracování o něco dražší, než ten umělý, tato firma dokázala díky přímé spolupráci s prvotřídními fabrikami, kde se obklady přímo naformátují, zavést bezkonkurenční ceny. Luxusní dlažby a kamenné obklady tak již pro vás nemusí být pouhým snem.

Související příspěvky

Jak přivést proces stěhování k dokonalosti? V první řadě vyměňte stres za systematičnost

redakce

Vše, co potřebujete vědět o vodném a stočném

redakce

Rekonstrukce chaty může být hračkou. Jděte na to chytře

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.