TIPY

Dokonalé sladění nábytkového idealismu i ve vašem domově

V aktuálně probíhajícím období předvánočního spěchu je celkem obtížné vyznat se v obsáhlých nabídkách. Uvažujete, jak nejlépe ukojit návštěvu během svátků, a přitom prahnete po co nejmenším spěchu. Vánoce jsou známým obdobím klidu a pohody.

Budete se nakonec opravdu divit, ale ani jeden obdržený dárek nedokáže zajistit kýžené pohodlí, které přichází až s dokonale čistým prostředím. To je nejdůležitější aspekt dojmu z domácího prostředí, ve kterém své hosty vítáte.

Ve vašem obývacím prostoru sehrává hlavní úlohu zakoupená sedací souprava. Místo, kam vaši blízcí usednou ke sváteční rozpravě. Kde se ochutnává napečené cukroví a sdílí se zážitky uplynulého roku.

Pokud v nejbližší době plánujete nákup skutečně kvalitní pohovky, tak tento krok už neodsouvejte na později? V tuto chvíli máte skvělou příležitost získat skutečně komfortní sedačku za skvělých podmínek a mít ty nejpohodovější svátky plné radosti a harmonie.

Pokud slevové akce patří do vašeho stylu nakupování, zamiřte v prosinci do prodejen proslulé společnosti, která se jmenuje Natuzzi Italia, kde si vyberou i ti nejnáročnější zákazníci. Akce zvaná „Get Harmony NOW!“ probíhá až do vyprodání všech skladových zásob k tomu určených.

Současně nejoblíbenější sedací souprava typu Herman dokáže zlákat opravdu každého, kdo k vám vstoupí na návštěvu. Tento designově propracovaný model koresponduje aktuální požadavky zákazníků na komfort při sezení, jehož boky a záď zdobí půvabné kovové podpěry ve tvaru připomínající tvar ploutve, je nyní v nabídce i v provedení oblíbené bílé kůže.

Potrpíte si na sníženém a o to hlubším způsobu posezení? Pohovka Preludio tyto podmínky splňuje. Stylové kovové nohy jsou zhotovené z mimořádně lesklého chromu. Prodává se rovněž v oblíbené bílé kůži, která sedačce vdechuje nezaměnitelný půvab.

Pokud spadáte do segmentu lidí konzervativnější povahy, určitě máte rádi světlý tip kůži a umíte ocenit přítomné polohovací funkce. Pohovka Balance vás o tom bezesporu přesvědčí během několika sekund. Použité nohy má vyrobené z ušlechtilého dřeva typu wenge a dá se elektricky polohovat dle skutečných požadavků majitele.

Pohovka Quadro ve stylově světlém provedení je skvělou volbou pro každého.

Jedná se o aktuální druh žádané rohové sestavy ve vzdušnějším provedení. Polohovací podhlavníky a líbivé chromové nohy skvěle doplňují lukrativní stylizaci.

Obdobně podmanivá je i pohovka značky Plié. Sestavu tvoří dvojsed a trojsed v lukrativním stylu. Použitým potahovým materiálem je kvalitní kůží velbloudího charakteru s jakoby do prostoru vytaženými područkami. Je obdařená vítaným relaxačním mechanismem a bederním polštářkem pro ucelený komfort užívání. Tyto skvělé atributy pak poskytují dokonalé pohodlí pro celou vaší rodinu.

Všechny námi uvedené druhy pohovek zasazené do bohaté nabídky společnosti Natuzzi aktuálně objednáte s perfektní šancí okamžitého odběru se skvělou slevou 30 %. Získáte tak jedinečnou šanci zakoupení precizně zpracovaných pohovek s kvalitním ručním prošitím. Rovněž nechybí ani důležitá možnost cílení na vámi oblíbený druh kůží. Společnost s názvem Natuzzi Italia se ve světě svými výrobky z kůže hned proslavila. Díky pečlivé volbě a modernímu zpracování materiálu pod taktovkou majitele, pana Pasquale Natuzziho, se firma stala nábytkářským lídrem, a tuto vybojovanou pozici si drží už několik desítek let.

Ten, kdo uvažuje i nad životností nábytku, rozhodně chybu neudělá, jelikož dlouholetá výdrž a celkově usnadněná údržba těchto sedaček je již proslulá. Blížící se vánoční svátky vám tak mohou stále přinést skvělé potěšení, které se ve vašem domě udrží po celou řadu let.

www.natuzzi.cz

Související příspěvky

5 důvodů pro přestup k menšímu dodavateli plynu a elektřiny

redakce

Jak odstranit skvrny od laku, fleky od potravin. Čištění koberců Praha 7

redakce

S koupí nemovitosti pomůže nový realitní portál CINCINK

redakce