TIPY

Design a neviditelné lepení

Máte někdy pocit, když se díváte na designovou úchytku u skříněk v kuchyni, že spíše levituje a vůbec nechápete, jak je uchycena na průhledných dvířkách? Myslíte si, možná je to jen nějaký trik, ale omyl. Díky moderním křišťálově čirým lepidlům mohou být současné designové průhledné materiály spojeny, aniž by byl spoj viditelný. Průhledné materiály jako sklo či plast mají v moderním bytě své nezastupitelné místo. Dávají prostoru vzdušnost a lehkost.

Krása průhledných materiálů spočívá v jejich čistotě. Proto i při opravách či instalacích je potřeba pracovat s takovými pomocníky, kteří udrží křišťálovou čirost. Takové je montážní lepidlo Pattex ONE FOR ALL CRYSTAL, které je určeno právě pro lepení průhledných materiálů. Vytváří zcela neviditelný spoj, který pouhým okem ani nerozeznáte. Na rozdíl od jiných transparentních lepidel, které se po čase zabarvují do modra či zelena, zůstává stále křišťálově průhledné a proto je i po delší době neviditelné. Navíc má velkou lepicí sílu a můžeme jej používat i pro lepení ve vlhkém prostředí. Doposud bylo toto lepidlo k dispozici v kartuši. Když ale nepotřebujete lepit větší plochy, je vhodné použít menší balení např. novinku – balení v tubě. Velmi snadno se aplikuje bez použití montážní pistole a tak je nanášení snadnější a rychlejší.

Slepí nejen průhledné materiály k sobě, ale i jejich kombinace. Je určeno k lepení průhledných obkladů na zdi v koupelně či kuchyni, přilepíme s ním průhledné úchyty či háčky, dokáže přilepit panty ke skleněným dvířkům spravíte s ním i naprasklý nábytek nebo ukotvíme průhlednou poličku. Vzhledem k tomu, že je lepidlo křišťálově čiré, neruší design průhledných věcí.

www.pattex.cz

Související příspěvky

LED osvětlení je levným způsobem, jak zajistit dobré světelné podmínky v domácnosti

redakce

Češi fandí zateplení, třetina chce zateplit do pěti let

redakce

Jaký držák vybrat pro otáčení televize?

redakce