TIPY

Co dělat, když na ucpaný záchod nepomůže ani těchto 5 rad

Nefunkčnost toalety z důvodu ucpání je nepříjemným problémem, který si žádá okamžité řešení. V této otázce přeje připraveným, ti ostatní otevřou šikovného pomocníka a rádce v podobě internetového vyhledávače. Možná právě díky tomu čtete náš informativně laděný článek, který přináší celkem 5 efektivních rad, jak se s tímto problémem vypořádat a dokonce vám poskytneme i směr, pokud veškeré snahy selžou. Nemusíte být zrovna zkušený instalatér, stačí jen vědět – jak na to.

 

Čištění odpadů svépomocí – zvon

Zvon se stává nejúčinnějším pomocníkem a dokáže s přehledem odstranit nejběžnější důvody ucpání záchodu. Je nutné použít pořádnou sílu, bez níž nevytvoříte dostatečný tlak a začít pumpovat. Čím větší zvon máte, tím lépe.

 

Máte čas? Počkejte

Kdo se dokáže bez toalety pár hodin obejít, tak vyzkoušejte celkem zajímavé řešení a nedělejte vůbec nic. Pokud se domníváte, že příčinou ucpání je toaletní papír, čas tento problém ve většině případů odstraní jeho rozpuštěním.

 

Vodu z mísy odčerpejte

Pokuste se tekutinu z mísy odčerpat například pumpičkou na vypouštění akvárek nebo s pomocí nádobky a kýble.

 

Nastupuje chemie

Každý z vás ho určitě zná. Krtek si dokáže poradit s širokou škálou příčin ucpání toalet. Žiravý louh je skvělým prostředkem k čištění odpadů od usazenin. Zakoupíte ve všech běžných drogériích, obchodních řetězcích.

 

Ocet a jedlá soda

Ocet a jedlou sodu doma nalezne téměř každý. Nasypte celé balení do mísy a postupně zalévejte ocet. Tento způsob odstraní všechny překážky v odpadu, které jsou organického odpadu. K urychlení reakce stačí přidat čtyři litry horké vody a nechat působit přes noc.

 

Instalatérské práce, pokud problém přetrvává

Pokud vám nepomohla ani jedna z výše uvedených rad a bydlíte v Praze – nabízí se služba Instalatér Praha 2 provozovaná Rastislavem Žákem.

Profesionální tým instalatérů s bohatými zkušenostmi z terénu se od ostatních odlišuje především rychlou reakcí, včasným zásahem, kvalitou prováděných úkonů a výrazně nižší cenou. Mějte levné instalatérské práce na dosah ruky skrze kontakt na čísle 723 802 552. V rámci svého zaměření je nabídnuta i služba čištění odpadů Praha 2.

Související příspěvky

Ekologické vytápění je v kurzu

redakce

Polštář s vlastní fotkou

redakce

Kancelářské židle: Nač si dát pozor při výběru té správné

redakce