TIPY

Co byste měli vědět o zahradním párty stanu?

V prvé řadě to, že dokáže zachránit vaší grilovačku či jinou venkovní událost, na kterou jste se tak dlouho připravovali. Požitek z vynikajícího jídla totiž může pokazit nevyzpytatelné počasí. Možná jste nepříjemnou situaci v minulosti zažili i vy – vše probíhalo podle plánu, ale bez jakéhokoliv varování začalo pršet. Vydatný letní liják spláchl jídlo a pohrál si s účesy přítomných dam. A přitom stačilo, kdyby se párty odehrávala v blízkosti praktické stanové konstrukce… Naštěstí není všem dnům konec a není jediný důvod, proč byste měli s pořízením párty stanu nadále otálet.

Kdy se vyplatí zvážit zapůjčení stanu?

Párty stany nachází využití na akcích všeho druhu. Ty robustnější a větší nechybí na svatbách, firemních rautech a výstavách. Budete-li v dohledné době jednorázově pořádat akci, na které se sejde větší počet lidí, téměř jistě se vám nevyplatí investovat do vlastní konstrukce – ekonomičtější řešení představuje půjčovna párty stanů.

realizacebydleni_cz_party-s-production_cz_01

A kdy pořízení vlastního?

Chcete-li však přístřešek, který vám bude dělat skvělou službu během celého léta (a když na to přijde, tak i na jaře a na podzim), neváhejte a investujte do vlastního stanu. Na druhou stranu nemůže být o vysoké investici řeč – pořizovací náklady jsou ve srovnání s pergolou či altánem zanedbatelné. Oproti pevným stavbám navíc získáte mobilitu a možnost dalšího využití. Párty stan poslouží i jako dočasné skladiště stavebního materiálu nebo zahradní techniky.

realizacebydleni_cz_party-s-production_cz_02

Na co si dát pozor při nákupu?

Při výběru dbejte na vhodně zvolené rozměry a kvalitu materiálu, ze kterého je párty stan vyroben.

Co se týče rozměrů, měly by odpovídat průměrnému počtu hostů. Příliš velká konstrukce zabere zbytečně mnoho místa a pod malým zastřešením může být těsno.

Kvalita použitého materiálu zase významně ovlivňuje životnost stanu. Předpokládáme, že nechcete napřesrok opakovat nákup – zaměřte se proto na prodej párty stanů v odpovídající kvalitě. Konstrukce se většinou vyrábí z oceli nebo duralu. Dural je oproti oceli pevnější a lehčí. Za zmínku stojí opláštění se sníženou hořlavostí nebo okna z průhledné mrazuvzdorné folie. I tyto prvky se významně podílí na celkové funkcionalitě stanu.

Související příspěvky

Koronavirus nemovitosti nezlevnil. Chcete-li prodávat, není důvod čekat

redakce

Slunce i stín si řídíte sami

redakce

Zima už je tu! je čas zjistit, jestli jsou vaše radiátory v dobrém stavu a stoprocentně účinné…

redakce