TIPY

Čištění sedaček podomácku, anebo specializovanou firmou?

Bez sedací soupravy by nebyl obývací pokoj úplný, a proto je právem nedílnou součástí interiéru. Jak už to tak bývá, nic nevydrží věčně a potahová látka se může ušpinit. V tomto případě je nutné rychle jednat, protože na ušmudlané sedačce nechce nikdo relaxovat.

Domácí způsoby čištění

K nejoblíbenějším druhům sedacích souprav patří čalouněné modely. Není divu, jsou designové a k lidské pokožce příjemné. Bohužel mají jednu nevýhodu, jejich čištění může být peklo. Zašlá špína, zápach či mazance od dětí a zvířecích mazlíčků není možné tolerovat. Snadno dostupných skvrn se zbavíte babskými radami a gauč od chlupů vysajete. Čištění sedaček je však neoblíbené a v mnoha případech si potah poškodíme a vydřeme. Kde na údržbu nestačí vysavač, pěny ve spreji, jary a prášky na praní, pomůže profesionální čištění sedaček v Praze.

Vsaďte na zkušenosti specialistů

Ani nejpilnější hospodyňka a milovnice čistoty nedokáže vyčistit sedačku tak dobře, aby byla jako nová. I když se jí podařit odstranit malé flíčky, nikdy se nezbaví zažraných nečistot a bakterií uvnitř matrací. To platí nejen pro sedací soupravy, ale také postelové matrace a koberce. Jednou za čas je prostě profesionální pomoc nutná.

Čistota především

Pokud bydlíte v hlavním městě a jeho okolí, oceníte službu čištění sedaček v Praze. Jde o mokrý způsob čištění, nečistot je tak zbavena kompletně celá sedací souprava. Speciální čisticí prostředek se nechá působit a poté se důkladně odsaje. Turbo kartáče z gauče odstraní chlupy, nečistoty i mastné mapy. Dáte sbohem roztočům, prachu i super zažraným skvrnám. Tento způsob čištění by měl být prováděn nejen v domácnostech, kde jsou malé děti, senioři, domácí mazlíčci a alergici. Proces trvá cca 6 hodin a výsledkem je sedací souprava, která vypadá jako právě přivezená z obchodu.

Související příspěvky

Jak zapojit pračku

redakce

Zútulněte dětský pokoj za pomoci LED osvětlení

redakce

Užitkové dodávky a jejich všestranné využití

redakce