TIPY

Čištění koberců Brno, se kterým budete maximálně spokojeni!

Před několika roky jsem zdědila chatu po rodičích, a protože jsem chtěla celou chatu zrenovovat a dát do pořádku, došlo i na hledání firmy, která se zabývá čištěním koberců. Hledala jsem na internetu odbornou a zkušenou firmu, pro kterou nebude problém dojet přímo na místo, abych nemusela koberce stěhovat a vozit někam daleko na vyčištění.

Podle recenzí, které jsem pročítala na internetu, padla volba na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců, strojním kartáčem Brno. Při komunikaci s firmou pro ně nebyl problém někam přijet a zajistit čištění i v pozdních odpoledních hodinách, kdy jsem měla možnost dojet z práce.

Navíc koberce čistí strojovou metodou kartáčovým rotačním strojem, což jsem nakonec zhodnotila jako nejlepší možnou metodu, i když jsem na internetu našla více informací o extrakční metodě čištění, které se ovšem s mechanickým čištěním nedá téměř srovnávat, hlavně co do účinnosti.

Po strojovém čištění zůstaly všechny koberce nádherně čisté a provoněné. Dávno jsem neviděla jejich původní barvy, takže na mě jejich práce udělala veliký dojem. Všem, kteří chtějí dobře vyčištěný koberec s úžasným servisem, doporučuji firmu A SERVIS. Jsou to opravdu profesionálové!

Na úklid jak v doma tak v kanceláři na mytí oken najímáme Výškové práce Brno

Žiji sám a úklid nepatří mezi moje oblíbené činnosti. A upřímně ani neznám žádného chlapa, který by si v úklidu liboval. Ale zároveň ani zas nepatřím mezi ty, kteří by chtěli mít doma skládku. Zvlášť, když byt, ve kterém žiji, je můj. Drobnější práce vyřeší myčka a vysavač, ale na mytí podlah a oken si vždy najímám úklidovou firmu. A nejvíce se mi zatím osvědčila společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken,výškové práce Brno, čištění fasád.

15166538 - special cleaner and red squeegee great in housework

Její zaměstnanci jsou skuteční profesionálové a svou práci vždycky odvedou perfektně a za velmi krátký čas. Nikdy se mi nestalo, že bych musel dlouho čekat na termín, a nebo že by mi volali po sjednaném datu, že je třeba čištění přesunout. Já nejvíce asi oceňuji jejich mytí oken, které mám v secesním bytě hodně vysoko a impregnaci, díky které okna vydrží čistá opravdu dlouho, protože špína na podlaze nikdy není tolik vidět jako na oknech. I když teda ne, že bych měl podlahy špinavé, když se mi o ně starají.

Proto je mohu všem jedině doporučit, už jsme s nimi začali spolupracovat i v naší firmě, protože náš úklidový personál na všechno taky nestačí. Jediné, co by někdo mohl považovat za nevýhodu, je cena jejich služeb, protože je o něco vyšší než třeba úklidových firem, které jsem si najímal před nimi. Ale kvalita jejich čištění je nevyčíslitelná, takže já vždycky rád zainventuji.

Hlavně jak říkám, po jejich práci vše vydrží čisté opravdu dlouho, takže se to ve výsledku vyplatí i finančně, protože u předchozích firem jsem si musel jejich služby objednávat častěji, aby byl neustále udržovaný. Proto všem firmu A SERVIS vřele doporučuji, protože z hlediska poměr cena výkon jsem se s lepší úklidovou firmou dosud nesetkal.

 

Související příspěvky

Vysoce variabilní kancelářský nábytek

redakce

Dřevěné prvky do interiéru

redakce

Nevyhovuje vám kvalita pitné vody z vlastních vodních zdrojů? Co dělat?

redakce