Search

Čistá okna bez práce díky spolehlivé firmě! Mytí, čištění, oken, fasád Ostrava

Naše rodinná firma se nachází v klidné ulici, takže nečistota a prach nás netrápí. Do minulého týdne však probíhala rekonstrukce na vedlejším domě a na našich oknech ulpělo velké množství prachu. Za normálních okolností umývám okna já a někdo z rodiny mi vždy pomůže.

Tentokrát však byla okna velmi znečištěná a mně se do umývání vůbec nechtělo. Manžel mi navrhl, ať se nepřepínám a objednám nějakou firmu, která okna profesionálně umyje. Řekla jsem si, proč ne. Pustila jsem se do hledání na internetu. Byla jsem překvapená, kolik úklidových firem v Ostravě máme.

Nakonec jsem kontaktovala firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí, čištění, oken, fasád Ostrava, na kterou jsem četla velmi přesvědčivé recenze od spokojených zákazníků. Domluvili jsme se na termínu mytí, vyšli mi vstříc a už do druhého dne jsme je měli u nás.

Ještě jsem se jim omlouvala, že máme tak špinavá okna, ale pracovníci se jen zasmáli a řekli, že jsem zřejmě pořádně špinavá okna ještě neviděla. Nejprve důkladně umyli rámy a parapety a až po tom se vrhli na samotné mytí oken. Postupovali velmi rychle, ale přitom důsledně. Překvapilo mě, že okna leštili jen na sucho, ale výsledek byl naprosto perfektní. Prostě dokonale vyleštěná okna, nikde žádná šmouha.

Z výsledku jsem byla nadšená – nádherně čistá, vyleštěná okna bez práce. Co víc si přát. Ještě ten den jsem se s firmou domluvila na pravidelných mycích cyklech. Takové spolehlivé firmy se člověk musí držet. Neváhejte a nechte si umýt okna od profíků, ušetří vám to čas i nervy.

Hloubkové čištění koberců a čalounění jedno kotoučovým strojem Ostrava

K hloubkovému čištění a tepování koberců používají strojovou metodu, která velmi kvalitně zbaví Vaše koberce všech nečistot, koberec vydezinfikuje, zničí všechny roztoče a zároveň Vám jejich kvalitní chemie Boesch S spolu s moderními kotoučovými stroji a vysokotlakým třímotorovým podtlakovým vysavačem příjemně oživí celkový vzhled Vašeho koberce.

37987287 - colorful of carpet texture

Strojový způsob čištění kotoučovým strojem považují za jediný možný postup, jak dokonale koberec vyčistit od všech usazených nečistot a alergenů. Garantují to, že pokud nevyčistí koberec oni, pak to jiná firma nedokáže. Vhodné čištění napomáhá ke zvýšení životnosti vašich koberců a to odstraňováním hloubkových nečistot. Zároveň udržujete vynikající vzhled vašeho koberce.

Extrakční metoda čištění, kterou používají některé úklidové firmy, není vhodná pro dokonalé čištění koberců. Tato metoda je založena na principu vstříknutí chemie do koberce a rychlého odsátí. Chemie se nedostane do hluboké struktury koberce a po zaschnutí zůstávají na koberci fleky.

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců rotací Ostrava, provádí také velmi efektivně čištění a tepování sedaček, křesel a čalounění. K důkladnému vyčištění čalounění používají účinnou chemii Boesch S, která se ručně za pomoci jemného kartáče s dlouhými štětiny, napění a zapracuje do textilie. Tato chemie velmi účinně zbavuje tkaniny i toho největšího znečištění.

Po působení chemie na textilii používají vysokotlaký třímotorový vysavač se speciální hubicí na čalounění, který vysaje veškeré uvolněné nečistoty, alergeny, nežádoucí pachy a vysuší čalounění téměř dosucha. Ve výjimečných případech a to pouze na určité typy pevných tkanin, které jsou velmi znečištěné, používají ruční AKU kotoučový kartáč. Z 90% provádí technologii ručního čištění čalounění, které je šetrné a dokážou Vaše sedačky, křesla a čalounění zbavit všech nečistot.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *