TIPY

Čeká na vás demolice budovy? Víme, jak ji vyřešit bezpečně a dle zákona

Rozhodli jste se pro koupi pozemku, který hyzdí zastaralá a polorozpadlá budova? Nebo se chystáte kompletně přestavět své výrobní prostory? V takových případech se neobejdete bez profesionální demolice a následné likvidace odpadu. Jak si s těmito úkoly poradit?

Bez profesionálů to opravdu nejde

Nebudeme si nic nalhávat – takový typ práce se neobejde bez přítomnosti ověřených odborníků. Demolice stavby je přece jen nebezpečný a velmi náročný proces, který vyžaduje profesionální vybavení. Navíc musíte dodržovat řadu zákonných požadavků.

Čeká vás demolice domu a chcete, aby vše proběhlo hladce a bez potíží? V tom případě se mrkněte například na webové stránky oblíbených odborníků z firmy Recyklace Přeštice – specialista na demolice, recyklace a zemní práce.

Tito pomocníci se všeho nejdříve vypracují kompletní projekt na odstranění stavby. Následně k vám přijedou, vyklidí a odstrojí budovu, provedou bourací práce, zlikvidují a zajistí recyklaci všech vzniklých odpadů (a to i těch nebezpečných) a ve finále provedou terénní úpravu pozemku, abyste na něm ihned mohli začít stavět.

Možností je i recyklace stavebního odpadu přímo na místě, takže jej budete moci rovnou použít pro svůj nový projekt.

Pronájem kontejnerů na odpad

Provádíte pouze nenáročnou rekonstrukci a potřebujete zbourat pár příček? V tom případě je pro vás vhodnou volbou spíše pronájem kontejnerů na odpad. Prostě a jednoduše si domluvíte přistavení kontejneru na konkrétní datum a čas. Poté do něj nanesete veškerý odpad a necháte jej odvézt. Nemusíte tak řešit svážení materiálů na skládku a podobné nepříjemnosti.

Nejlepší bude, když se podíváte přímo na webové stránky pod vloženými odkazy. Tam najdete veškeré potřebné informace a budete si moci zarezervovat svůj kontejner, případně si domluvit demolici.

Související příspěvky

Proč si zvolit bílý koberec

redakce

Kvalita světla má vliv na zdraví

redakce

Novinka WPC – WOODPLASTIC: Terasy MAX aneb extra široká prkna se stávají hitem sezóny

redakce