TIPY

Bezpečnostní kamery Hikvision: spolehlivost a vysoká kvalita

Podle policejních statistik každým rokem roste počet vloupání do bytů, rodinných domů, kanceláří, skladů i dalších nemovitostí. Tento nemilý fakt je často způsobený nedostatečnou ochranou daného majetku. Chcete-li se tedy vyhnout potížím, vsaďte alespoň na základní formy zabezpečení. Jaké kamery stojí za to?

Dopřejte si klid

Nezáleží na tom, jaký typ majetku chcete ochránit, vhodně sestavený kamerový systém je alfou i omegou pro všechny majitele nemovitostí. Přesně proto vám současný trh nabídne pestrou škálu různých možností, z nichž některé rozhodně stojí za to, zatímco jiné nikoliv. Dobrým příkladem jsou populární kamery Hikvision, jež se chlubí rovnou několika nezanedbatelnými výhodami oproti konkurenci.

Zmíněný výrobce vám poskytne PTZ kamery a HD kamery, stejně jako není problémem ani klasická IP kamera. Ať už zvolíte jakékoliv řešení, budete se moci spolehnout na velmi kvalitní obraz, díky němuž snadno rozeznáte obličeje případných lupičů i veškeré nepatrné detaily. Samozřejmostí je i velký zorný úhel a v případě některých variant i noční vidění schopné plnit svou funkci až na šedesát metrů.

Pečlivé rozmístění

Podstatným benefitem inteligentních kamer Hikvision je dostupnost přes intuitivní mobilní aplikaci, a tak budete mít naprostý přehled odkudkoliv na světě. Vždy si však dávejte pozor, abyste celý systém rozmístili co nejvýhodněji. Zkušení zloději totiž dokážou využít i těch nejnepatrnějších slepých úhlů. Určitě tedy nešetřete a pořiďte si adekvátní počet zařízení.

Zajímá-li vás vysoká kvalita záznamu a spolehlivost, navštivte internetové stránky pod vloženými odkazy. Pečlivě si prohlédněte jednotlivé varianty, přečtěte si jejich specifika a v případě zájmu si nechte poradit od zkušených majitelů daného e-shopu.

Související příspěvky

Vlastníte rodinný domek? Na termický solární ohřev vody i na fotovoltaiku lze čerpat dotace

redakce

Letní nezbytnosti: sítě proti hmyzu nesmí chybět ve vaší domácnosti

redakce

Funkční řešení a moderní koupelna s TECE

redakce