TIPY

Ani návrh kuchyně podle nejnovějších trendů nemusí vyhovovat každému

Architektonické trendy v oblasti vybavení jednotlivých místností se neustále vyvíjí tak, aby uživatelům domácnosti přinášely maximální pohodlí a efektivitu při využívání. Jednou z nejdůležitějších a zároveň nejsložitějších místností na zařízení, jsou kuchyně. Tady musí být kladen opravdu maximální důraz na praktičnost každého detailu, ale zároveň se nesmí zapomínat ani na zachování elegantního designu. Každý z nás má o kuchyni odlišnou vizi a je pravda, že ani kuchyně, navrhnuté podle nejnovějších trendů nemusí vyhovovat každému.

 

Na papíře bohužel neuvidíte, jak se budete moci pohybovat

U vybavení kuchyní je zapotřebí dodržet hned několik zásad. Nikam to nesmíte mít daleko, nic vám nesmí překážet, všechno musí být po ruce, dvířka skříněk musí jít snadno otevřít a je toho samozřejmě mnohem více. Pokud si sami vytvoříte návrh kuchyně, nebo si necháte vytvořit podle jednotlivých zásad návrh kuchyně architektem, ještě stále nemáte vyhráno. Na papíře nebo v počítačovém programu na návrhu nezjistíte, jak se vám bude v kuchyni pracovat, jak se budete orientovat a jestli nebude něco potřeba předělat. Jak tomu ale zabránit?

Blum_ds0038_2

Vyzkoušejte si novou kuchyni nanečisto!

Možná si říkáte, že u žádného z prodejců kuchyní nemají sestavený model kuchyně tak, aby byl do posledního detailu stejný, jako vaše kuchyně v návrhu. Na 99% opravdu žádný model kuchyně není totožný s tím vaším zcela přesně. Naštěstí ale fungují i kuchyňská studia, kde vám kuchyň sestaví přesně podle připraveného návrhu z pravých skříněk a se zachováním odpovídajících rozměrů. Můžete tak zjistit, zda vám bude kuchyně opravdu vyhovovat, nebo jestli bude potřeba ještě před začátkem její výroby udělat nějaké změny. Přesně tyto služby totiž nabízí konzultační středisko DYNAMIC SPACE.

Nebude vyhovovat, odborníci vám okamžitě poradí

V případě, že vám upravený návrh kuchyně bude vyhovovat, můžete si jej okamžitě odnést zpět a práce zadat vámi zvolenému kuchyňskému studiu. V případě, že vám návrh vyhovovat nebude a budete chtít odbornou radu, můžete se obrátit na specialisty střediska DYNAMIC SPACE. Konzultační středisko DYNAMIC SPACE je totiž projektem firmy Blum – dlouholetého specialisty v oblasti vybavení kuchyní a specialisty na vývoj kuchyňských skříní a systémů pro praktické kuchyně. Návrh tedy budete konzultovat s opravdovými odborníky, kteří vám vždy dokáží poradit nejlepší řešení pro danou situaci.

Kompletní informace o firmě Blum a o středisku DYNAMIC SPACE najdete na www.blum.com.

Související příspěvky

Ani zahradní nábytek by neměl postrádat eleganci a vkus

redakce

Přehrávání internetových rádií komfortně přijímačem Dexon JBG 203

redakce

Sušička šetří práci, čas i energii

redakce