Search

Abyste měli důvod udělat CINCINK!

Téměř každý z nás chce dobře prodat i nakoupit. A je jedno, zda se jedná o koupi bot, halenky, automobilu či bytu. Konkrétně s tou vám pomohou specialisté z realitního portálu CINCINK!

CINCINK je ojedinělý realitní portál svého druhu. Jeho hlavní výjimečnost spočívá v široké škále nabízených služeb, ať již se jedná o služby právní, daňové i hypoteční. Profesionálním fotograf vám nemovitost nafotí, editor zformuluje text inzerátu, odhadce vypracuje odhad nemovitosti atd. A na konci této dlouhé anabáze povinností a úkolů v ideálním případě bude šesticiferná částka, jež vám po úspěšném prodeji připluje na účet. Pak budete mít důvod k oslavě a sklenkami učinit cincink.

 

Víte, jakou cenu má vaše nemovitost?

Chcete prodávat? A máte alespoň nějakou představu za kolik? Pokud ne, nechejte si vypracovat profesionální odhad ceny nemovitosti (nezaměňujte tento pojem se znaleckým posudkem). Bez něj se nepohnete dál. Cenu nemovitostí obecně ale udává realitní trh. Cena každopádně musí mít reálný podklad. Většinou se na ní podílí několik faktorů, jako jsou ceny nemovitostí okolních (k tomuto účelu slouží cenové mapy), velikost pozemku a jeho umístění, dispoziční řešení nemovitosti, její velikost, stav a podobně. A pozor cena odhadní nemusí být totožná s cenou tržní.

 

Podejte si inzerát

Pokud víte, za kolik byste mohli prodat, nic vám nebrání přistoupit k samotnému prodeji. Až na pár maličkostí. V první řadě si musíte sehnat kupce. Toho musíte oslovit. Ještě před tím se ale o vámi nabízené nemovitosti musí dozvědět. Nejjednodušší formou je inzerce. Na realitním portálu CINCINK vás podání inzerátu nevyjde na jedinou korunu a toho by byla škoda nevyužít.

 

Inzerát si nechte zformulovat!

Inzerát by měl obsahovat veškeré nezbytné náležitosti. Měl by být stručný, výstižný a po gramatické stránce bez chyb. Nepouštějte se do literárních děl, zapomeňte na pocity a zaměřte se na holá fakta. Potenciální kupec by se z inzerátu zkrátka měl dozvědět vše podstatné. Pokud si s formulací inzerátu nejste jisti, nechte si jej profesionálně vypracovat. Za 250 korun, na kolik vás textace prodejního inzerátu vyjde, budete mít na stole profesionálně znějící inzerát, jenž přinejmenším zaujme.

 

I fotografie prodává

Další nedílnou součástí každého inzerátu jsou fotografie. Zapomeňte na ty pořízené z mobilu, a najměte si profesionálního fotografa. Ten vám vaši prodávanou nemovitost nafotí tak, že na ni bude radost pohledět. A kupec se bude chtít dozvědět, zda v ní bude i radost i žít. To už však bude muset učinit při osobní návštěvě. Proto nepodceňujte kvalitní nafocení bytu, které bezesporu zvýší počet zájemců o vámi nabízenou nemovitost.

 

Aby se z vašich splátek nestala noční můra

Stojíte na opačné straně barikády a byt či dům si hodláte koupit? V tomto případě je úkolem číslo jedna financování. Realitní portál CINCINK, jehož partnerem je Komerční banka, tedy jeden z nejrenomovanějších poskytovatelů úvěrů na bydlení, udělá vše pro to, abyste dosáhli na hypotéku. S únosnými splátkami, které se pro vás po několik dekád nestanou noční můrou. Tak toho využijte.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *