TIPY

5 důvodů pro přestup k menšímu dodavateli plynu a elektřiny

Zdá se vám komunikace s vaším stávajícím dodavatelem energie poněkud zdlouhavá, často velmi nepřesná a nic neřešící? Možná se nejedná pouze o váš pocit, ale o tvrdou realitu, na kterou jste bohužel narazili! Především energetičtí giganti si mnohdy neberou příliš servítky a snaží se svým klientům nabídnout vše možné, jen ne spolehlivé služby se vším všudy. Přejít k menší společnosti není přitom nijak složité. Samotný individuální přístup ale není jedinou výhodou malých dodavatelů energií. My jsme si pro vás připravili celkem 5 předností takovýchto firem.

 

1. Nejste anonymní

V každém případě! Už nebudete pouze číslem vašeho elektroměru či plynoměru. Spolehnout se budete moci na propracovaný zákaznický servis. Když zkrátka něco potřebujete, zavoláte na dané číslo, případně napíšete email, a máte vyhráno. Odpovědí se vám dostane co možná nejdříve.

 

2. Dosáhnete na nižší cenu

Určitě. Malí dodavatelé energie si vyrábí zpravidla svoji vlastní, a to většinou částečně. I díky tomu si mohou dovolit jít s cenou dolů. Vy jako koncový zákazník to v pozitivním slova smyslu pocítíte. Přesvědčit se ostatně můžete sami na https://www.epet.cz/elektrina/ nebo na https://www.epet.cz/plyn/.

 

3. Máte jistotu férového jednání

Menší energetické společnosti své klienty jednoduše potřebují! Jednat s vámi proto budou naprosto férově. Zapomeňte na výmluvy, kličky a odkládání řešení problémů. S ničím takovým se nesetkáte!

 

4. Nemusíte se probírat složitou administrativou

Smlouvy mohou být stručné, jasné a přehledné. Důkazem budiž právě ty, které klienti uzavírají s menšími energetickými společnostmi.

 

5. Přejít lze kdykoli

Tak co? Láká vás přejít k některému z takovýchto menších subjektů? Můžete fakticky kdykoli. Dokonce vám s tím ještě dané společnosti ochotně pomohou a zajistí potřebné kroky.

Související příspěvky

Prodáváte nemovitost? Ještě před tím si ji nechte správně odhadnout!

redakce

Za výměnu koberce jsme díky jeho renovaci ušetřili. Čištění Praha 3

redakce

Chcete spolehlivý přístřešek na zahradu za pěknou cenu? Pořiďte si skladový kontejner

redakce