Search

Žaluzie do plastových oken

Posted In: BYT


  • Účastník
   Junecka on #9200

   Chtěla bych si pořídit žaluzie. Mám nová plastová okna. Nebude problém, když si do nich žaluzie do plastových oken namontuji. Našla jsem si na internetu. Nemá někdo nějakou zkušenost?


  • Účastník
   radka kuzelka on #9694

   Rozhodně doporučuji prostudovat návod, měl by být na stránkách eshopu. Důležité je správně změřit okno. Montáž už je docela rychlá a není těžká. Já osobně, ale upřednostňuji látkové rolety. Na údržbu je to menší starost:) A jsou útulnější.


  • Účastník
   Koliman11 on #9695

   Předně Vám doporučuji zkontrolovat, případně zavolat na infolinku, jestli se žaluzie montují do zasklívacích lišt okna. Pokud totiž máte nová okna a navrtáte šrouby přímo do křídla, snadno se může stát, že v případě nějakého problému už na ně nemusíte uplatnit 2 letou záruku. Jinak eshop http://www.zaluzie-rolety.com/, který v odkazu uvádíte, vypadá dobře a v návodu je vidět, že žaluzie jsou uchyceny v zasklívacích lištách.


  • Účastník
   Junecka on #9945

   Dobrý den, děkuji Koliman11 za dobré rady. Nákup i montáž proběhly na jedničku. Komnunikace obchodu skvělá, lidský přístup k zákazníkovi, což z mé zkušenosti s jednáním s firmami není samozřejmost. Nakonec jsme nakoupili žaluzie do plastových oken, sítě proti hmyzu a dokonce i shrnovací dveře. Všechno vyrobeno na zakázku podle rozměrů, které jsme chtěli. Doprava vyšla zdarma, protože jsme nakoupili nad 4000 a zboží u nás bylo za 6 dní, prostě paráda a spokojenost velká:o).

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.