Search

Koupelna

Posted In: DŮM


  • Účastník
   kulich on #10026

   Rekonstrujeme koupelnu, a tak bych se Vás chtěla zeptat, jakého výrobce dlaždic byste mi doporučili. Taky bych chtěla poradit s výběrem vany. myslíte si, že je Ravak dobrá značka?


  • Účastník
   marv on #10027

   Tak já si myslím, že Ravak dělá dost kvalitní vany, my jsme si ale kupili vanu od Jiko. On je výběr van dnes fakt hodně velký, když tak se mrkni sem, na tyhle vany: http://www.akoupelnyatopeni.cz/koupelny/vany/ . Já myslím, že si určitě vybereš.


  • Účastník
   kulich on #10181

   Díky moc za radu!
   Chystáme se teď měnit i wc a chtěli bychom při splachování ušetřit co nejvíc vody. Myslíte si, že by byl vhodný třeba geberit? Dívala jsem se třeba sem: http://www.koupelnovevybaveni.cz/vyrobci/geberit/ a moc nevím, který typ splachování si vybrat.


  • Účastník
   marv on #10710

   No, já bych ti doporučil, aby ses podívala na ten Geberit spíš tady sem: http://www.akoupelnyatopeni.cz/vyrobci/geberit/ . Myslím, že v tomhle obchodě mají větší výběr. Jinak jaké máte wc?


  • Účastník
   Reza on #11704

   Když jsme doma rekonstruovaly koupelny v každém podlaží volili jsme Siko, máme od nich jak dlažbu tak i rohovou vanu. Dneska kdybych kupoval vanu znova, tak bych asi vzal i s triskama pod zadkem. 😀

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.