STAVBA

Zateplení půdy by se nemělo zanedbat

Nejste spokojeni s tepelnou izolací vašeho domu nebo průmyslového objektu? Utrácíte každý rok stále více financí na vytápění? Máte zateplené obvodové zdi, ale úspory stále nejsou takové, jaké si představujete? Měli byste začít plánovat zateplení střechy a půdních prostor. Ohřátý vzduch totiž stoupá vzhůru, a pokud není zateplená půda, skončí bez užitku mimo objekt.

 

Pouze některé technologie dosáhnou dokonalých výsledků

Technologií a postupů, které se využívají k zateplení střešních prostor je v dnešní době velké množství. Pouze málo z nich je schopno dosáhnout dokonalé izolace, kterou si jistě všichni přejeme. Nezáleží pouze na použité technologii, ale také na kvalitě materiálu. V tomto ohledu vykazuje vysokou účinnost společnost Foukané Izolace s.r.o. Tato firma se zabývá zateplením půdních prostor pomocí foukané minerální vlny. Tento materiál má velmi vysokou schopnost tepelné izolace, je nehořlavý, nenasákavý, nestékavý a vysoce odolný proti plísním a škůdcům. Díky spojení takto kvalitního materiálu a technologie, kterou se aplikuje, vznikne na vaší půdě izolační vrstva, která je účinná a spolehlivá.

 

Jak probíhá realizace?

Nejprve kontaktujete firmu, sdělíte jí své požadavky a rozměry prostoru, který chcete zateplit. Poté v den, na kterém se s firmou domluvíte, zajistíte pouze volný přístup na půdu. O nic víc se starat nemusíte. Firma totiž nevyžaduje pro aplikaci foukané izolace žádné složité stavební přípravy. Také po skončení realizace zůstane objekt čistý a nepoškozený. Materiál, kterým je objekt zateplován se totiž na místo určení dopravuje pneumaticky, pomocí hadice. Tato hadice je napojena na nákladní auto, ve kterém je ukryta celá zbývající technologie. Jedná se o metodu, při které nevznikají žádné ztráty a objekt zůstane čistý. Tento systém umožňuje zateplení až do výšky 40 metrů a na 100 metrovou vzdálenost od objektu.

 

Kompletní informace o této technologii zateplení naleznete na www.foukaneizolace.cz.

 

Související příspěvky

Trendy v bydlení pro podzim roku 2012

redakce

Jak snížit částku nákladů za vytápění?

redakce

Hotel jako dřevostavba

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.