STAVBA TIPY

Zajistěte si stavební dozor

Celá řada poloprofesionálních stavebních firem spoléhá na nevědomost svých klientů. Především se jedná o neprověřené firmy s nedostatečnou historií a kvalitními referencemi. Pokud se nacházíte v situaci, kdy si objednáváte služby u méně známé stavební společností, určitě si zajistěte kvalitní stavební dozor, který dohlédne na správnost technologických postupů jednotlivých procesů. Rovněž získáte jistotu, že se používá odpovídající jakost materiálu. V neposlední řadě vám stavební dozor ušetří spoustu času, ale také peněz,, jelikož si určitě dokážete představit vynalézavost českého podnikatelského ducha.

 

Co vlastně technický dozor je?

Stavební dozor je služba jako každá jiná. Objednáváte si jistotu a především záruku během celé výstavby nového domu od samotných základů až po střechu. Stavební dozor je v dnešní době nepostradatelnou součástí každé moderní stavby.

Mimo jiné získáte i nadstandardní služby v podobě kontroly výsledné ceny celé výstavby. Stavební dozor za vás zkontroluje všechny technologické postupy a jejich návaznost. Taktéž se dohlédne na správnost používání jednotlivých materiálů a dohlédne se na kvalitu prováděných prací a jejich časové plnění.

 

Hlavní výhody stavebního dozoru

I přes to, že stavební dozor je službou celkem nákladnou, v konečném výsledku ušetříte nemalou část peněz a zároveň si zajistíte hladký průběh celé výstavby. Mezi hlavní výhody patří cenová úspora v rámci kontroly rozpočtu stavební firmy, ale také při vícepracích a doplňujících stavebních úpravách.

Bez zásahu stavebního dozoru nemůžete očekávat efektivní plnění stavebních prací. Společnost se bez kontroly chová trochu méně ostražitě a spousta věcí se odbývá. Nenechte svůj rodinný dům bez dozoru a svěřte jeho kontrolu opravdovým odborníkům. Jen tak si můžete být jisti kvalitně odvedenou prací.

 

Související příspěvky

Podle čeho si vybrat pračku

redakce

Čeká vás rekonstrukce a sháníte peníze?

redakce

Moderní kanceláře, které hrají barvami s akustickou pohodou

redakce