STAVBA

Zajímáte se o nové ocelové balkony? Pomůže vám společnost PEKSTRA

Ať už máme bytový dům, nebo jsme součástí společenství vlastníků jednotek v panelovém domě, pokud řešíme cokoli spojené s touto nemovitostí, měli bychom se obrátit na odborníky v dané oblasti. To platí i o balkonech. U nás se můžete za každé situace obrátit na zavedenou a zkušenou společnost Pekstra spol. s r.o. z Třeboně.

Proč právě balkony Pekstra?

Tato firma je předním českým výrobcem balkonů a lodžií již více než 30 let. Závěsné balkony i samonosné lodžie pro panelové a bytové domy jsou její doménou. Na své si přijdou jak ti, kteří už balkony mají a potřebují je vyměnit, tak ti, kteří staví dům nový nebo chtějí balkony vytvořit tam, kde zatím nikdy nebyly.

U balkonů můžete zohledňovat mnoho věcí a odborníci ze společnosti Pekstra vám s výběrem rádi pomohou. Jde především o rozměry balkonu, tvar půdorysu, podlahovou krytinu, konstrukci a pro vzhled nejpatrnější prvek, což je typ výplně.

Odlište vzhled budovy zajímavými balkony

To, jakou výplň u balkonů vyberte, hraje velkou roli, jak co se týče celkového vzhledu nemovitosti, tak komfortu a možností při používání balkonu. Někdo upřednostní naprosto otevřenou výplň, kterou budou tvořit jen šprušle, někomu přijde vhod kombinovaná výplň, kdy část může tvořit jednoduchá šprušlová výplň a část může být prosklená. Kombinovat lze všechny výplně, které firma nabízí. Tím také zajistíte velkou pravděpodobnost zajímavého a originálního vzhledu balkonu.

Chcete-li na balkoně docílit soukromí, je dobré volit plné výplně. Např. z hladkého plechu, z neprůhledného skla, nebo třeba s trapézovou výplní. I moderní tahokov lze vybrat s ohledem na to, jak moc má být výplň balkonu průhledná a světlo propustná.

Ocelové balkony od firmy Pekstra patří k tomu nejlepšímu, co u nás můžete v této oblasti najít. Všechny informace i bohatou fotogalerii najdete na pekstra.cz.

 

Související příspěvky

Komínové systémy – přehledný výběr, dobrá rada i příjemná cena

redakce

Proč lidé neuvažují o inteligentní domácnosti?

redakce

Omítka Profi Anti-Agingputz chrání fasádu proti špinění a blednutí

redakce