Search

Víme, jak ušetřit při stavbě či rekonstrukci. Nákupem ve stavebninách Stavimex Praha!

Chystáte se stavět či rekonstruovat a hledáte způsob, jak ušetřit nemalou částku? Ať už se stavebních prací zhostíte vy, nebo řemeslníci, vaše peněženka si oddechne, pokud si stavební materiál seženete sami. Vyhnete se tak přirážce, kterou si stavebníci neodpustí, a výrazně ulevíte rozpočtu. Své o tom ví kvalifikovaní pracovníci ze stavebnin Stavimex Praha – každý den ochotně pomáhají zákazníkům s výběrem vhodných produktů.

 

Na vysoce kvalitní stavební materiály nedají dopustit ani přední developeři

Pražské stavebniny Stavimex jsou součástí evropského společenství vlastníků stavebnin BigMat a nabízí široké spektrum stavebních materiálů nejvyšší kvality, které odebírají přední developerské společnosti.

Nabídka Stavimexu zahrnuje veškeré stavební materiály, jenž můžete při stavbě nebo rekonstrukci domu či bytu potřebovat. Stravimex zajišťuje levnou přepravu až na místo stavby, čímž stavebníkům odpadá starost navíc.

V nabídce najdete stavební materiály pro hrubou stavbu, suchou stavbu i kompletní sortiment nářadí. Samozřejmostí je také špičková stavební chemie od předních světových výrobců a bohatá paleta obkladů a dlažby.

 

Dvě dobře zásobené prodejny a moderní míchací centrum

Prodejny společnosti Stavimex Praha se nachází na dvou místech – v Praze Malešicích a v Libni. Za zmínku stojí také nově otevřené míchací centrum a studio barev s moderní vzorkovnou, které jsou součástí libeňské prodejny. Právě zde vám proškolení odborníci ze Stavimexu pomohou s výběrem vhodné barvy i odstínu a namíchají pro vás také fasády, stěrky a omítky. Jedná se o prvotřídní technologie značky Caparol, které prošly mnohaletým vývojem a zdokonalováním.

Chcete se o stavebninách Stavimex Praha dozvědět více? Další informace najdete na stavimex.cz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *