STAVBA

Tip na lukrativní novostavby a pozemky v Praze!

Jestliže v současné době uvažujete o stěhování do Prahy, rozhodně se musíte více než v jiných případech zastavit nad výběrem místa. Některé pražské lokality mohou nabídnout mnohem více než jiné. Abychom vám výběr usnadnili, představujeme ty nejzajímavější projekty novostaveb a přidáme ještě tip na pozemky na velmi lukrativních místech.

 

Ty nejlepší pozemky vhodné pro stavbu rodinného domu

Pokud toužíte po bydlení v rodinném domě, bude pro vás lepší, jestliže si koupíte pozemek a zrealizuje vlastní projekt. Koupit starší dům, to totiž může přinést jen velké problémy. Doporučujeme vám pozemky Počernice, které se nacházejí ve stavební lokalitě Praha 9 Počernice. V současnosti je v nabídce 62 stavebních parcel s plochou od 302 m2 až po velkorysé 903 m2. pokud budete chtít, je možné spojit i dva pozemky dohromady. Lokalita nabízí klid a její výhodou je i dobré spojení s městem. Hlavně díky tomu je ideálním místem pro rodinný život ve spojení se všemi vymoženostmi, které Praha nabízí. Stavba zde má 2 podmínky – dům může mít maximálně 2 patra a zastavěná plocha musí být od 100 do 215 m2.

 

Projekty, které svým provedením vynikají nad ostatními

Na území Prahy vzniká v současnosti celá řada nových a velmi zajímavých projektů – některé nad ostatními vynikají kvalitou i architektonickým zpracováním. Příkladem takové novostavby v Praze je Ecocity Malešice II. Tato ekologická stavba rezidentům nabízí nízkoenergetické bydlení s úsporou až 85 % oproti klasickému bydlení. V rámci této novostavby je možné koupit moderně řešené byty. Velkou výhodou lokality je blízké spojení s přírodou. Další netradiční byty v Praze jsou k mání v rámci projektu Panorama Kyje VII. Projekt tvoří 3 moderní budovy a celkem je k dispozici 96 prostorných bytů. Třetím velmi zajímavým projektem je Vilapark Jesenice. Nabízí 18 luxusních rodinných domů, které jsou nádhernou ukázkou moderní architektury a chytře řešeného prostoru.

 

 

Související příspěvky

Česká okna JIS vám budou sloužit mnoho let. Vyberte si dle materiálu i designu

redakce

Jaké jsou výhody, nedostatky a rozdíly mezi elektrickou a plynovou pájkou? Poradíme vám podle čeho vybírat!

redakce

V čem je lepší termoaktivní interiérová stěrka?

redakce