Search

Testujeme firmy na dřevostavby

Dřevostavby jsou stále více populární. Při objednání řešení na klíč od určité firmy je nesmírně důležité vybrat správně. Proto jsme si připravili tento test, ve kterém vás seznámíme s firmou EASY HOMES SOLUTIONS s.r.o. V čem jsou lepší než konkurence, jak se nám osvědčili na poli dřevostaveb a jaké jsou jejich hlavní priority při budování domova snů pro ostatní?

 

To, co nás zajímavá nejvíc – cena vs. výkon

Jedním z hlavních kritérií, které nás zajímá snad nejvíce, je poměr ceny a výkonu, respektive kvality. Firem, které nabízejí stavbu domů na klíč, je mnoho a důležité je vybrat takovou, která nabídne profesionální servis a dokonalý výsledek za odpovídající cenu. Není výjimkou, když narazíte na firmu, která slibuje modré z nebe, ale výsledkem je katastrofa. Dřevostavby od Easy Homes jsou naštěstí postavené s maximální láskou a péčí přesně tak, aby pokryly potřeby klientů a zároveň jim nabídly něco navíc. Své o tom vypovídají i vesměs kladné recenze a ohlasy od spokojených majitelů nových dřevostaveb.

 

Specialisté ve svém oboru

Pro vytvoření dokonalého díla musí být realizátor skutečným profesionálem a specialistou ve svém oboru. Některé firmy, které se zabývají dřevostavbami na klíč, do toho nedávají víc, než musí. Splní zakázku a vytvoří dům, který stojí. To je celé. Žádná přidaná hodnota ani speciální triky, jak dosáhnout co nejlepších výsledků a vytvořit stavbu, která bude nejen pěkná, ale i funkční. Easy Homes nabízí dřevostavby na klíč, které jsou mistrovským dílem. Na každý plán je pohlíženo individuálně a důraz je kladen na využití co nejlepších materiálů, nejnovějších technologií a postupů. A právě to je to, co v našem testu vyzdvihlo právě tuto firmu.

 

Nabídli pomoc s řešením financování

Dřevostavby na klíč bohužel nejsou nic levného. Už jen samotný nákup vhodného pozemku, na kterém bude nový dům stát, je značnou investicí. Vše si proto žádá pečlivý plán. Na problémy s financováním naštěstí nejste sami. Osobně jsme se optali, jak je to v případě, když někdo nemá celou částku k dispozici ihned a musí využít hypotéky. Na dotaz nám doporučili řešení, které pro nás bylo nejvhodnější. Vlastní výstavbu dřevostavby sice neplánujeme, ale kdybychom plánovali, jistě bychom ji zvládli bez problému financovat, protože navržené řešení bylo přesně v našich možnostech.

Řada lidí často zapomíná, že kromě kvality postavené dřevostavby je důležitý i klientský servis. Pokud firma zákazníka nenechá topit se v nabídkách hypoték a nabídne mu solidní a ověřené řešení, je to jasná známka, že se jedná o poctivé lidi, kterým jde především o to, aby zákazník dostal, co chce, a cítil se maximálně spokojený.

Stejně tak je to s výběrem pozemku. Dřevostavby od Easy Homes je nutné postavit na dobrém pozemku. Jedině tak vynikne maximální kvalita a všechny výhody, které tyto stavby nabízí. Firma vám pomůže s prodejem nebo koupí nemovitosti. Často se totiž stává, že lidé prodají svůj starý dům a místo něj si nechají postavit krásnou novou dřevostavbu. S radami od profesionálů, kterým není váš osud lhostejný, je to velmi snadné a riziko nevýhodných transakcí snížíte na minimum.

 

Firma, která vám splní sen

Na závěr musíme říci, že i když je článek testem dané firmy na dřevostavby na klíč, nenašli jsme snad žádné negativum. Od solidního jednání s potenciálními zákazníky, přes profesionální stavební práci až po pomoc s financováním nebo výběrem vhodného pozemku pro stavbu. Zkrátka pokud si chcete nechat postavit dřevostavbu na klíč, obraťte se na firmu Easy Homes, vřele ji doporučujeme.

Přejeme vám, ať máte stejně dobré zkušenosti s firmou na dřevostavby na klíč, jaké jsme našli my. Splnění snu o vlastním bydlení je totiž něco, co by se mělo povést každému bez zbytečných komplikací.
Jeden komentář u “Testujeme firmy na dřevostavby

  1. Tobiáš napsal:

    My jsme si nechali postavit dřevostavbu na klíč od firmy dřevostavby my home. Hodně u nás rozhodovala cena, rychlost stavby. I když nestihli do termínu postavit dům, zase nám zdarma nainstalovali osvětlení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *