STAVBA

Stavoinvest Group, firma založená na kvalitě a zkušenostech

Stavoinvest Group se zaměřuje na individuální výstavbu rodinných domů v energeticky úsporných a nízkoenergetických parametrech. Stavoinvest Group můžete důvěřovat, jelikož je tato firma založená na vynikajících schopnostech a kvalitě zkušených stavbyvedoucích. Své pak vykonávají také spolupracující a zruční topenáři, instalatéři, elektrikáři, klempíři, obkladači a kameníci. Firma preferuje v první řadě kvalitu a spokojeného zákazníka. Kvantita tak pro ně není vůbec důležitá. 

Europanel, moderní způsob stavby, který Vás zajistí
Firma Stavoinvest Group nabízí také stavby z europanelu. O co se jedná? Europanel je komplexní, navzájem na sebe navazující  systém, který při stavbě přináší řadu předností. Jeho hlavní výhodou je urychlení a zefektivnění Vaší stavby. Tento systém má pak také fyzikální a ekonomické přednosti, počínaje velmi vysokou pevností a stálostí konstrukce, přes vynikající tepelnou izolaci, kdy ušetříte mnoho elektrické energie na vytápění.

Celá stavba z materiálu o stejných vlastnostech
Jako jediný stavební systém řeší jedním prvkem, s jedním typem spoje konstrukce stěn, stropů a střech. Díky tomu má tak zcela unikátní schopnost, a to obsáhnout stavbu z materiálu o stejných vlastnostech. Základem pro stavební materiál je dřevo, a polystyren. Spojením těchto dvou materiálů pak vznikne panel, a otvory pro instalace, způsob spojování a možnosti použití z něj dělají EUROPANEL.

Pro více informací jak o firmě, tak o europanelu, neváhejte  a navštivte www.stavoinvestgroup.cz.

 


Související příspěvky

Se stavbou domu na klíč neprohloupíte

redakce

Profi omítky pro dokonalý vzhled Vaší stavby

redakce

Špičková střecha zaručena – díky Mediterran CZ

redakce