STAVBA

Společnost James Hardie Europe vydává aktualizované vydání publikace Podlahové systémy fermacell – Plánování a zpracování

Nová padesátistránková publikace „Podlahové systémy fermacell® – Plánování a zpracování“ s datem vydání květen 2021 je určena projektantům, architektům, realizačním firmám, odborníkům na akustiku a dalším zástupcům odborné veřejnosti ve stavebnictví. Řadu zajímavých informací a detailů v ní najdou i laici, kteří zvažují využít všechny přednosti suchých podlahových systémů fermacell®. Publikace navazuje na tři roky staré vydání z dubna 2018 a přináší řadu novinek.

Podlahove systemy fermacell titulni stranka publikace

Ve srovnání s předchozí verzí se v ní objevují nové výrobky – podlahové prvky kašírované filcovou izolací 2E16/2E26 a Rychletuhnoucí podsyp T fermacell®. Publikace reaguje i na novou akustickou normu, která platí od ledna 2021, takže v ní nechybí ani nové akustické tabulky dle ČSN 730532:2020. Přibyly i nová akustická měření pro stropní konstrukce s CLT panely, nebo nové kapitoly a definice: podlahy ve vlhkém prostředí (zatřídění + detaily utěsnění vlhkých prostor). Zaujmou i nové detaily pro provádění a pokyny pro pokládku dodatečných izolačních materiálů pod podlahové systémy fermacell®.

Nové vydání je k dispozici ve formátu PDF na webových stránkách fermacell.cz, o tištěnou brožuru si zájemci mohu napsat na adresu: fermacell-cz@jameshardie.com.

Související příspěvky

Tepelná izolace – K čemu je dobrá a jaké materiály se na ni používají?

redakce

Chcete kvalitně postavit nebo chytře zrekonstruovat? Vsaďte na BOBOX!

redakce

Využití OSB desek téměř nezná mezí

redakce

1 komentář

fakevivi182t 6. 9. 2021 at 12:49

Přeji hezký den zajímalo by mě, jestli v kuchyni máte také drtiče odpadů? Přemýšlíme, že si ho pořídíme. Přijde mi to ekologičtější než házet jídlo zbytečně do koše. Tak jestli s tím náhodou nemáte zkušenost? Nebo se to k nám ještě do ČR pořádně nedostalo, jestli je to spíš záležitost Států.

Odpověď

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.