STAVBA

Špičková střecha zaručena – díky Mediterran CZ

Mít to pod střechou se vyplatí. Mít to pod kvalitní střechou se vyplatí hned několikrát. Kvalitní střešní krytina je bezpochyby zárukou spokojeného bydlení. Pokud chcete spokojené bydlení, měla by vás zajímat nabídka specialisty na střešní krytiny – společnosti Mediterran CZ.

Specializovaná výroba

Společnost Mediterran se výrobou střešních krytin zabývá již řadu let. Na začátku stála tradiční ruční výroba klasických střešních tašek. Nyní probíhá výroba střešních tašek na moderní plnoautomatizované lince, což umožňuje výrobu vysoce kvalitních tašek se skvělými vlastnostmi i atraktivním designem.

Speciální povrchová úprava

Mediterran CZ nabízí střešní tašky ve dvou povrchových úpravách – prvním typem jsou tašky řady Colorsystem s dvojitým akrylátovým nástřikem, který dává taškám výborné vlastnosti jako je tvrdost, vysoká odolnost proti opotřebení a extrémní těsnost. Současný nejvyšší stupeň inovace společnosti Mediterran představuje ale technologie EVO, která otevírá nové dimenze ve výrobě střešní krytiny. Střešní tašky označené EVO jsou vzhledem k použitým materiálům a preciznosti výrobních procesů zárukou kvality a dlouhé životnosti. Tašky typu EVO se vyznačují vysokým leskem a velmi hladkým a tvrdým povrchem, který ještě lépe odolává přírodním vlivům.

       

Antická linie a extra moderní vzhled

Mediterran CZ nabízí špičkové střešní tašky v několika různých provedeních. Design a funkčnost je chytře spojena například v taškách jménem Mediterran Coppo®, které jsou inspirovány antickým stylem. Tašky Mediterran Coppo® jsou k dostání v barvách terracotta a antická červená a mají speciální vícevrstvovou povrchovou úpravu. Do řady Coppo® patří také tašky Venezia, Ferrara a Modena se speciální rozptýlenou povrchovou úpravou. Vyznavače moderního stylu bydlení jistě potěší tašky Rundo®, které svým technickým řešením představují obraz moderní estetické krytiny, která je vhodná i pro krytí klasických objektů.

Luxusní břidlice

Ve světě bydlení nyní dominují jednoduché prvky. Na tento fakt společnost Mediterran CZ samozřejmě nezapomíná. Důkazem toho jsou tašky Zenit® s jednoduchým pravidelným obdélníkovým tvarem a přepracovaným homogenním povrchem v atraktivních barevných provedeních – carbon, cihlově červená, antická červená. Naprostým unikátem je střešní taška Zenit® břidlice, která svým reliéfním povrchem připomíná přírodní břidlici a vytváří tak neotřelou a luxusní podívanou. Jako poslední přibyla do rodiny střešních krytin taška Coppo® Modena. I ta má speciální povrchovou úpravu a je jedinečná svými barevnými odstíny a tóny, které připomínají slunečné pláže.

Mediterran CZ nabízí střešní krytiny i dalších typů. Stačí si vybrat. Více najdete na www.mediterrancz.cz.

Související příspěvky

Výhody foukané izolace: proč se vyplatí?

redakce

5 TIPU PRO STAVBU BEZ VLHKOSTI

redakce

Tepelná izolace – K čemu je dobrá a jaké materiály se na ni používají?

redakce