STAVBA

Špičková eurookna ušetří i zaujmou

Stojíte před rozhodnutím, jaká okna si pořídíte do svého domu nebo bytu? Svoji volbu důkladně promyslete. Skvělým řešením pro vás se mohou stát eurookna špičkové kvality od tradičního českého výrobce – firmy Nenadál.

Proč eurookna?

Důvodů, proč se rozhodnout právě pro eurookna je hned několik. Prvním z podstatných argumentů je jejich vysoká účinnost. Eurookna skvěle izolují teplo – zabraňují zbytečnému úniku tepla z místností. Stejně efektivně izolují také nepříjemný hluk z okolí. Eurookna jsou například na rozdíl od klasických plastových oken skvělým „doplňkem“ každého bytu nebo domu. Eurookna jsou totiž vyráběna výhradně z přírodního materiálu – ze dřeva. Pokud si tedy pořídíte eurookna, kupujete si i moderní styl pro váš domov. Navíc jsou eurookona velmi odolná, takže vám budou sloužit mnoho let.

Výroba nejvyšší kvality

Firma Nenadál má s výrobou eurooken dlouholeté zkušenosti, které zaručují pouze prvotřídní kvalitu. Firma Nenadál vyrábí EUROOKNA IV68 a IV78 soft line na obráběcím centru firmy Weinig a CNC centrum fy. Biesse a to s maximální přesností. Všechny materiály, které jsou použity a výrobu eurooken, jsou certifikované lepené hranoly z dřevin: SMRK, MERANTI,DUB a BOROVICE. Firma Nenadál osazuje eurookna celoobvodovým kováním. Velký důraz je kladen i na povrchovou úpravu. Povrchová úpravu tvoří třívrstvý systém od firmy ZOWOSAN. Základní vrstvy se máčí a tak je zaručena celková impregnace rámů. Konečná lazura se aplikuje vysokotlakým stříkacím zařízením od firmy Wagner.

 

Chtějte špičková eurookna. Více informací na  www.nenadal.cz

.

 


Související příspěvky

Speciální pomůcka v podobě klínků na obkládání velkoformátové dlažby

redakce

Spotřeba polystyrenu roste i díky úsilí snižovat emise CO2

redakce

Bez kvalitních základů nemůže stát bezpečný dům ani v Praze!

redakce