STAVBA

Sháníte stavební materiál pro svůj projekt? Víme, kde ho koupíte ihned a levně

Chystáte se právě na výstavbu nebo rekonstrukci svého milovaného domova? Nebo vás vyloženě živí stavební práce? Ať tak, či onak, neobejdete se bez stabilního dodavatele materiálů. Na koho se v tomto ohledu obrátit?

Desítkami let ověřený obchod

Pokud se pohybujete ve světě stavebnictví, určitě vám nemusíme představovat Stavebniny Libušín Ivo Klug s.r.o. Webové stránky tohoto známého obchodu najdete pod odkazem stavebniny Plzeň. Tito odborníci prodávají komplexní stavební materiál už od začátku šedesátých let minulého století.

V současnosti si můžete pořídit zdící materiály, betonové výrobky, maltové směsi, střešní krytiny, komínové systémy, stavební chemii, izolace, sádrokartony, výrobky z oceli/dřeva, okna, dveře, nářadí, a dokonce i produkty na zahradu. Zkrátka a dobře – úplně vše pro váš projekt. Tyto výrobky najdete na pobočkách v Plzni, Starém Plzenci, Dobřanech a Plasech. Nebo si je objednejte z e-shopu.

Spolehlivý beton pro váš pozemek

Mezi nejoblíbenější produkty patří betonové ploty Plzeň. Beton je přece jen nejodolnější materiál, který vůbec na zahradě můžete mít. Perfektně odolává mechanickému i chemickému namáhání, nehrozí jeho napadení parazity, nevadí mu změny teplot, vlhkost ani UV záření a vydrží bez péče stát po desítky a desítky let. V dnešní době navíc přichází v opravdu pestré škále designů i dekorů, takže se nejedná jen o jakési šedé nevzhledné kostky.

Výborným designovým doplňkem jsou vyvýšené záhony, které se velmi snadno pokládají a fungují jako ochrana proti všemožným škůdcům. Díky vyvýšené poloze vás navíc při pěstování nebudou bolet záda.

Veškeré položky jsou dostupné v e-shopu i na zmíněných pobočkách. Rozklikněte si vložené odkazy a ihned si je budete moci prohlédnout.

Související příspěvky

Zajímáte se o nové ocelové balkony? Pomůže vám společnost PEKSTRA

redakce

5 TIPU PRO STAVBU BEZ VLHKOSTI

redakce

Zjistili jste vyšší výdaje na vytápění v zimě?

redakce