STAVBA

Se stavbou domu na klíč neprohloupíte

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Stavba domů na klíč je nejednodušším způsobem jak si pořídit bydlení. Pokud si objednáte stavbu domů na klíč, dům budete mít rychle a hlavně bez námahy nebo zbytečného nervování. Kvalitním dodavatelem rodinných domů na klíč je společnost BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o.

Můžete mít dům podle vašich představ

Se společností BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o. můžete mít dům, který bude přesně vyhovovat vašim představám. Společnost nabízí celkem osm variant typizovaných řešení dispozic a tvarů rodinných domů. Všechny nabízené domy je ale možné upravit dle individuálních požadavků zákazníka tak, aby byl naprosto spokojen. Výhodou takto postavené nabídky je zejména rychlost pořízení projektové dokumentace, srovnání jednotlivých technických řešení mezi sebou, komplexnost a správnost z hlediska platných norem a předpisů a zejména správné užití základních stavebních materiálů, ze kterých je stavba projektována.  

  

Dům s obytným podkrovím i dvěma balkóny

Od společnosti BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o. si například můžete nechat postavit rodinný dům 5 + 1 s obytným podkrovím a dvěma balkóny. Tento dům má i více variant řešení, možné je například podsklepení nebo přistavění garáže. Zastavěná plocha je u tohoto domu 87 m2 , užitná plocha 147,8 m2 a obytná plocha činí 77,3 m2. Pokud budete chtít jakékoliv změny, rádi je s vámi u společnosti BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o. projednají.

Přízemí

Podkroví

 

Pokud uvažujete o stavbě rodinného domu, navštivte www.betonstavby.cz a spojte se s odborníky od BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o., čekají na Vaše požadavky.

 

 

Související příspěvky

Je čas poohlédnout se po rodinném domě – Beton stavby – Group

redakce

Chytré rady, čeho se vyvarovat při výběru dodavatele fotovoltaiky

redakce

Stavební bazar pro úspornější výstavbu

redakce