STAVBA

Rychlost, cena, ekologie a mobilita

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Tak přesně tímhle se může pyšnit společnost MOBILE POINT CORPORATION a.s., která se zabývá především produkcí mobilních dřevěných modulů pro velmi široké spektrum využití. Z jejich dílny pak pocházejí domy, které jsou vyrobeny ze 100% ekologických materiálů, cenově dostupné pro všechny a hlavně mobilní.

Z čeho se ekologické domy skládají?
Ekologické mobilní domy se skládají z dřevěné konstrukce TWO BY FOUR s izolací, která je nejen pevná a velmi kvalitní, ale zaručuje i dobré izolační vlastnosti domu a tudíž minimální úbytek tepla. A jak už samotné dřevo napovídá, mobilní stavba je díky němu maximálně šetrná k životnímu prostředí. Okna upřednostňujeme dřevěná a střecha může mít jakýkoliv tvar – nejčastěji je ale plochá nebo pultová.

Ekologické domy nejsou jen pro mladé
Ekologické domy od firmy MOBILE POINT CORPORATION a.s. nejsou jen pro mladé jak napovídá „rostoucí bydlení“. Tato společnost totiž postupem času vyvinula další typy projektů, jako jsou například mateřské školy, nenáročné bydlení pro seniory s pracovním názvem „aktivní stáří“, komerční objekty a v neposlední řadě například i velmi kvalitní hausbóty a správní celky. Všechny typy modulů jsou dodávány ve třech typech konstrukcí a síly zateplení dle účelu, pro který bude objekt sloužit (Low cost, nízkoenergetická a pasivní konstrukce)


Chcete si bydlení v domě od Mobile – Point vyzkoušet? Pronajměte si apartmán!
Pokud si chcete vyzkoušet bydlení v domě od společnosti MOBILE POINT CORPORATION a.s., není nic jednoduššího než si od nich pronajmout apartmán. Tato firma nabízí pronájem apartmánů s místem na automobil v Praze Holešovicích a to přibližně 200m od tramvajové zastávky, za cenu od 1000,- Kč /1 noc nebo 9900,-/ měsíc + energie. Toto bydlení je vhodné především pro studenty či mladý pár apod. Neváhejte, jelikož je posledních 6 volných míst. Jde o garsonku o 24m2 obytné plochy s vlastním sociálním zázemím a elektroměrem.


Více informací naleznete na www.mobile-point.cz.

{jcomments off}

Související příspěvky

ŽIVOT V NOVOSTAVBĚ

redakce

Vitální broušená cihla EVOTON® je ideální volbou pro vaši stavbu

redakce

I do fasády můžete chytře investovat – novinka NOVABRIK LITE!

redakce