STAVBA

Rosení oken není běžné! DECOEN v.o.s. ví, jak s ním skoncovat!

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Máte plastová a okna a myslíte si, že je jejich rosení běžnou záležitostí? Omyl! Rosení oken rozhodně není normální, je spíše důkazem špatně zvolených oken nebo jejich špatné instalace. Pokud máte s rosením oken problém nebo právě uvažujete o tom, že si pořídíte nová okna, obraťte se na společnost DECOEN v.o.s….

Odborná pomoc na dosah ruky

Společnost DECOEN v.o.s. sdružuje profesionální skupinu energetických specialistů a autorizovaných inženýrů a do hlavního oboru jejich činnosti patří energetické hodnocení budov a vypracovávání odborných posudků. Specializují se také na provádění posudků, které se vztahují na okenní konstrukce z pohledu kondenzace.

Na co si dát pozor?

Pokud plánujete nákup nových oken, dejte si velký pozor na jejich konstrukci. Nekvalitní konstrukce je totiž hlavní příčinou nežádoucího rosení. Největší problémy vznikají díky nekvalitnímu provedení zasklívací spáry. Jako laici nemáte téměř šanci tuto nekvalitní práci odhalit. Právě proto byste se o pomoc společnosti DECOEN v.o.s. měli zajímat. Vypracují vám odborný posudek, který případné nekvalitní provedení vašich oken odhalí. Samozřejmě vám odborníci z DECOEN v.o.s. také poradí, jak váš problém s okny vyřešit. Buďte si jistí, že vám nabídnou to nejefektivnější řešení.

Umí mnohem více

Společnost provádí také ověření konstrukce oken ve dvourozměrném teplotním poli pro danou oblast, do které otvorová výplň bude zabudována. Navíc provádí také stavební dozor investora při samotném osazování okenních konstrukcí, takže s DECOEN v.o.s. budete mít jistotu profesionálně provedené práce!

Podrobné informace a kompletní nabídku společnosti najdete na www.decoen.cz

Související příspěvky

Kvalitní šrouby do dřevostaveb

redakce

Výhody foukané izolace: proč se vyplatí?

redakce

Nová hypoteční kalkulačka GEPARD FINANCE

redakce
Search by Voice