STAVBA

Rodinný dům snadno a rychle

Stavba domu se může proměnit v noční můru. Naštěstí ale existuje možnost, jak se případným problémům vyhnout. Vysněný dům si můžete jednoduše nechat postavit. Pomůžou Vám BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o. Klatovy.

 

Dům kvalitně a rychle

Společnost BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o. Klatovy nabízí kompletní dodávku staveb formou generální dodávky. Váš dům snů si jednoduše můžete vybrat z katalogu typových projektů. Výhodou této nabídky je zejména rychlost pořízení projektové dokumentace, srovnání jednotlivých technických řešení mezi sebou, komplexnost a správnost z hlediska platných norem a předpisů a zejména správné užití základních stavebních materiálů, ze kterých je stavba projektována.Všechny projekty, které společnost BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o. Klatovy nabízí, lze samozřejmě upravit podle individuálních přáních a představ.

Elegantní dům s dvěma balkóny

Společnost BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o. má ve své nabídce například elegantní rodinný dům 6 + 1. Tento dům má obytné podkroví a dokonce dva balkóny. Tento dům lze také využít jako dvougenerační. Zastavěná plocha domu je 94,0 m2 , užitná plocha 154,4 m2 a obytná plocha 91,9 m2 .Velkou výhodou je i možnost více variant řešení. Dům může mít i podsklepení a garáž. Záleží pouze na vás, společnost BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o. Vám určitě vyhoví.

Podívejte se na www.betonstavby.cz , naleznete zde nejen další projekty ale i spoustu jiných produktů.

 


Související příspěvky

Ovládněte situaci mimořádně kvalitní vázací technikou

redakce

Je v dřevostavbách opravdu větší hluk než ve zděných domech?

redakce

Na co si dát pozor při výběru koncového spínače

redakce