STAVBA

Recykláty jsou ekologický a ekonomický stavební materiál

Recyklace odpadu ze staveb umožňuje opětovné použití stavebního materiálu. Jde o ekologickou formu využívání odpadního produktu, který vzniká při stavbách a jejich demolicích. Na tuto činnost se specializuje společnost Recyklace Přeštice, s.r.o.

Rodinná firma Recyklace Přeštice, s.r.o. vznikla jako reakce na aktuální stav ohledně stále rostoucích cen stavebního kameniva, ale současně stále dražšího skládkovného za uložení stavebního odpadu. Firma dnes poskytuje kompletní služby, které začínají demolicí staveb, kontejnery na odpad s následnou recyklací vzniklého stavebního odpadu a nabídkou stavebního materiálu, kde nechybí nejen ten primární (kamenivo, kačírek a štěrk, písek a struska), ale rovněž vyrobený recyklát z demolic. Více informací najdete na webových stránkách www.recyklaceprestice.cz. Co vše firma recykluje?

Recyklovat a opětovně využít se mohou různé materiály

Touto ekologickou formou lze využívat recykláty z použitého asfaltu z pozemních komunikací, kamení, zeminu, železobeton, rozbité betonové výrobky, betonové obruče i obrubníky. Všechen tento stavební odpad přeštická firma recykluje a opět nabízí zájemcům o levný stavební materiál. Recykláty se prodávají za třetinu ceny běžného kameniva. Velkým i drobným investorům či stavebníkům tak recyklát šetří peníze. Současně je příznivým pro ekologii. Všechen je vyráběn s certifikací ČSN.

Kompletní demolice a recyklace na klíč

U firmy lze poptávat odvoz a zpracování materiálu po rekonstrukci bytu, domu i jiného objektu. Firma též realizuje demolice objektů a následný odvoz suti a její zpracování na recyklát třech různých frakcí.

Součástí služeb společnosti je přistavení kontejneru pro demoliční práce, odvoz odpadu vlastní autodopravou, včetně suti, betonu, železobetonu, zeminy i velkých břemen. Firma má k dispozici veškerou stavební techniku a potřebné stroje. Společnost též vyklidí pozůstalosti, sklepy, firmy, byty, domy i nebytové prostory. Své služby poskytuje nejen v Přešticích, ale i v okolí.

Související příspěvky

Betonová dlažba

redakce

Spotřeba polystyrenu roste i díky úsilí snižovat emise CO2

redakce

Deset nejčastějších otázek kolem zateplení

redakce