STAVBA

Půdní byty jsou stále oblíbenější!

Zatímco ještě před několika lety byly půdy u většiny domů využívány spíše jako sklady, v dnešní době je situace zcela jiná. Půdní prostory jsou stále častěji vyhledávány pro účely bydlení. Jedná se o plnohodnotný obytný prostor. Někteří zájemci dokonce raději preferují půdní byty než klasické. Těchto zájemců je stále více.

 

Dokáží splnit i požadavky na energetickou náročnost?

Oblast tepelných ztrát bydlení je v současnosti velmi důležitým kritériem při výběru. Podle energetické náročnosti se pozná i komfort nového bydlení. I podkrovní prostory mohou splňovat náročné požadavky moderní architektury v tomto ohledu. Rozhodující je u těchto prostor zejména způsob a kvalita zateplení střechy. Právě střecha je místem, kudy uniká největší množství tepla. Současně musí být ve skvělém stavu také střešní krytina, klempířské prvky i hydroizolace. I půdní vestavby mohou v současnosti nabídnout energeticky nenáročné bydlení.

 

Dá se najít nabídka podkrovních bytů na jednom místě?

Pokud máte také zájem o podkrovní byt, jistě byste uvítali možnost hledání v ucelené nabídce na jediném místě. Na našem trhu není moc společností, které jsou přímo specializované na podkrovní byty, ale i tady se takové najdou. Jednou z nich je společnost Petr Moucha stavební s.r.o. S realizací bytů v podkrovních prostorech má rozsáhlé zkušenosti a v současnosti najdete v nabídce hned několik podkrovních bytů přímo k prodeji.

 

Díky kvalitním a moderním materiálům lze podkrovní byt realizovat všude

Společnost Petr Moucha stavební s.r.o. se nebojí žádné, ani atypické realizace, podkrovního bydlení. Vždy dokáže zajistit realizaci s perfektním výsledkem. To především díky dvěma základním skutečnostem. Tou první je využívání pouze vysoce kvalitních materiálů od renomovaných výrobců. Tou druhou jsou zkušenosti. Právě díky zkušenostem dokáží odborníci z firmy předělat jakýkoliv prostor na moderní, komfortní a energeticky nenáročné půdní bydlení.

 

Stačí si vybrat na stránkách www.petrmoucha.cz.

Související příspěvky

Sháníte nová okna? Vsaďte na českou kvalitu!

redakce

Přišel čas rekonstrukce vašeho bytu?

redakce

Pálená taška nebo profilovaná krytina z oceli?

redakce