STAVBA

Půdní byty jsou stále oblíbenější!

Zatímco ještě před několika lety byly půdy u většiny domů využívány spíše jako sklady, v dnešní době je situace zcela jiná. Půdní prostory jsou stále častěji vyhledávány pro účely bydlení. Jedná se o plnohodnotný obytný prostor. Někteří zájemci dokonce raději preferují půdní byty než klasické. Těchto zájemců je stále více.

 

Dokáží splnit i požadavky na energetickou náročnost?

Oblast tepelných ztrát bydlení je v současnosti velmi důležitým kritériem při výběru. Podle energetické náročnosti se pozná i komfort nového bydlení. I podkrovní prostory mohou splňovat náročné požadavky moderní architektury v tomto ohledu. Rozhodující je u těchto prostor zejména způsob a kvalita zateplení střechy. Právě střecha je místem, kudy uniká největší množství tepla. Současně musí být ve skvělém stavu také střešní krytina, klempířské prvky i hydroizolace. I půdní vestavby mohou v současnosti nabídnout energeticky nenáročné bydlení.

 

Dá se najít nabídka podkrovních bytů na jednom místě?

Pokud máte také zájem o podkrovní byt, jistě byste uvítali možnost hledání v ucelené nabídce na jediném místě. Na našem trhu není moc společností, které jsou přímo specializované na podkrovní byty, ale i tady se takové najdou. Jednou z nich je společnost Petr Moucha stavební s.r.o. S realizací bytů v podkrovních prostorech má rozsáhlé zkušenosti a v současnosti najdete v nabídce hned několik podkrovních bytů přímo k prodeji.

 

Díky kvalitním a moderním materiálům lze podkrovní byt realizovat všude

Společnost Petr Moucha stavební s.r.o. se nebojí žádné, ani atypické realizace, podkrovního bydlení. Vždy dokáže zajistit realizaci s perfektním výsledkem. To především díky dvěma základním skutečnostem. Tou první je využívání pouze vysoce kvalitních materiálů od renomovaných výrobců. Tou druhou jsou zkušenosti. Právě díky zkušenostem dokáží odborníci z firmy předělat jakýkoliv prostor na moderní, komfortní a energeticky nenáročné půdní bydlení.

 

Stačí si vybrat na stránkách www.petrmoucha.cz.

Související příspěvky

Testujeme firmy na dřevostavby

redakce

Proč lidé neuvažují o inteligentní domácnosti?

redakce

Cementotřískové desky CETRIS® přinášejí do stavebnictví řadu výhod

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.