STAVBA

Prostorný dům s krytou terasou na klíč od BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o.

Chystáte se pořídit si vlastní dům ale chcete ho mít bez námahy? Řešení máte na dosah ruky. Dům vám postaví odborníci z Klatov: BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o.

 

Na klíč znamená bez problémů

Firma BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o. Klatovy nabízí kompletní dodávku staveb formou generální dodávky ale orientuje se i na subdodávky částí staveb. Firma navíc disponuje vlastní nabídkou typových projektových dokumentací. Vybrat si můžete z osmi základních projektů rodinných domů. Jednotlivé domy lze samozřejmě přizpůsobit vašim individuálním představám a požadavkům. Typové projektové dokumentace ke každému domu jsou zpracovány jako dokumentace ke stavebnímu povolení (pakliže není domluveno jinak), její součástí je osazení stavby do terénu, projekt ZTI (zdravotně technické instalace) a projektová dokumentace elektro a topení. BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o. dodají dom na klíč a vy se nemusíte starat téměř o nic.

Dům s pohodlím kryté terasy

Firma BETONOVÉ STAVBY – GROUP s.r.o. nabízí mimo jiné samostatně stojící rodinný dům 6 + 1 s obytným podkrovím a krytou terasou. Tento dům má možnost více variant řešení: podsklepení, garáž a dokonce i zimní zahrada. Orientace vstupu domu je severovýchodním směrem.Zastavěná plocha domu je 114,9 m2 , užitná plocha187,8 m2 a obytná plocha118,9 m2 .

Pokud chcete mít dům snadno a rychle, podívejte se na www.betonstavby.cz , nebudete litovat.

 

Související příspěvky

Rychlá stavba potřebuje dobře vybaveného partnera

redakce

Které dřevěné hranoly drží svůj tvar a mají vysokou pevnost?

redakce

Inovativní interiérová barva a omítka pomáhá v čištění vzduchu v místnosti

redakce