STAVBA

Proč se rozhodnout pro srubový dům

Ocenit přednosti ryze přírodních vlastností není až tak těžké, když se podíváte na typické srubové chaty nebo víkendový srub, které do vašich duší dokážou vnést neutuchající pocit klidu a souznění. Každý si zaslouží vlastnit svou malou oázu klidu, kde si po náročných dnech, týdnech odpočine společně se svými přáteli nebo rodinou. Společnost WoodLife patří mezi přední poskytovatele kompletních služeb v rámci výstavby a realizace srubových domů, chatek a roubenek na klíč s nadstandardní životností. Nechte si taktéž postavit jeden z unikátních domků a využívejte ho dle své libosti. Ekologická výstavba zatěžuje životní prostředí jen minimálně, přijměte pozvání i vy do světa přírodní krásy.

 photo_small_zoom_170

Proč se rozhodnout pro srubovou chatku

Srubovou chatku ocení každý, kdo hledá bezprizorní zázemí pro únik ze všedního nátlaku života ve společnosti. Alespoň na malou chvíli zapomenete na starosti a užijete si překrásné momenty se svými přáteli nebo rodinou. Tento dům předesílá určitý životní styl, který se naprosto vymyká všem standardům.

Srubové chatky slouží k celkové regeneraci organismu a dokáže přimět tělo k opětovnému načerpání sil. Nezapomeňte na pravidelné vyvážení stresového vypětí, které si nejčastěji odnášíme ze svého zaměstnání.

 photo_small_zoom_172

Jak probíhá výstavba srubu

Pokud se ptáte, jak probíhá výstavba srubu, tak jste tu na správném místě. Na tuto otázku sice neexistuje univerzální odpověď, jelikož vše závisí na náročnosti a rozsahu výstavby. V drtivé většině případů se však jedná o časový harmonogram od jednoho až do pěti měsíců.

Nejrychlejší výstavbu nebo realizaci až po předání klíčů naleznete u srubových chat. Ta se dá postavit během několika dnů až týdnů. Začíná se vytvořením betonové základové desky v naplánovaném půdorysu. Následně se sestavuje stavebnice z jednotlivých předem vyrobených dílů.

 photo_small_zoom_222

Související příspěvky

V čem je lepší termoaktivní interiérová stěrka?

redakce

Srub postavíte snadno

redakce

Wienerberger rozšiřuje úspěšnou řadu cihel plněných vatou o POROTHERM 30 T Profi

redakce