STAVBA

Proč dát přednost ocelovým konstrukcím?

Na trhu existuje nepřeberné množství stavebních materiálů a možností, tak proč dát přednost právě ocelovým konstrukcím? Jedním z důvodů je rozhodně všestrannost ocelových staveb, jelikož pouze ocelové konstrukce se dokáží přizpůsobit všem vašim požadavkům.  Ocelové konstrukce se také vyznačují velmi krátkou dobou realizace oproti jiným stavebním materiálům.

Ocelové konstrukce se dále vyznačují úsporou nákladů a vysokou odolností proti všem klimatickým podmínkám, hnilobě, rzi a po určitou dobu dokonce i ohni. Konstrukce vyrobené z oceli jsou navíc současným trendem stavitelství.

 

Jednička na českém trhu

Mezi výrobci a dodavateli ocelových konstrukcí jednoznačně vyniká společnost Allcons Industry, která si vydobyla své jméno na českém i zahraničním trhu. Firma Allcons Industry se zabývá výrobou a montáží ocelových konstrukcí, ale mezi její služby patří i projektování a projekce konstrukcí. Tato společnost se kromě toho může pochlubit také vítězstvím v prestižní soutěži modelů, Tekla BIM Awards 2017 i 2018.

 

Zrealizujte svůj projekt

Ocelové základy dnes v sobě skrývá řada budov od obchodních domů přes vodní elektrárnu až po mrakodrapy. Ocelové konstrukce od firmy Allcons Industry se hojně využívají v energetice, životním prostředí či hutnictví, výjimkou však nejsou ani mosty či fotbalové stadiony.  Společnost Allcons Industry je však schopna vytvořit jakýkoliv atypický návrh, včetně jeho realizace, proto můžete zrealizovat svůj projekt přesně dle vašich představ.

 

Spokojení zákazníci po celém světě

O společnosti Allcons Industry je také známo, že její projekty zdobí celý svět, což svědčí o jejich kvalitních komplexních službách a množství zkušených odborníků, kteří dělají svoji práci s vášní a nadšením.

Přesvědčte se o kvalitách společnosti Allcons Industry i vy.

Související příspěvky

Potřebujete kvalitní stavební desky? Jedině OSB!

redakce

Chystáte se zateplovat? Inspirujte se trendy

redakce

Tip na lukrativní novostavby a pozemky v Praze!

redakce