STAVBA

Precizně zpracované sruby a srubové chaty

Zima je sice v plném proudu, ale to neznamená, že se nemůžeme připravit na jaro a léto. Pokud patříte mezi vyznavače přírody a uvažujete o tom, že si pořídíte chatku, ve které budete trávit léto, mohla by vás zajímat nabídka společnosti DELTA Svratka s.r.o.

Specialisté na slovo vzatí

Společnost DELTA Svratka s.r.o. se totiž již řadu let zabývá zpracováním dřeva. V jejich sortimentu naleznete pouze a jen kvalitní výrobky, které jsou určeny pro všechny milovníky dřevěných staveb.

Srubové chaty jako ideální řešení

Společnost kromě jiného nabízí praktické srubové chaty, které jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího smrkového dřeva. Jsou určeny pro všechny, kteří si chtějí léto prostě užít. Jejich výhodou je jejich vysoká trvanlivost a také možnost postavění téměř kdekoliv.

  

Různá provedení

DELTA Svratka s.r.o. nabízí srubové chaty v několika možných provedeních. Vybrat si můžete například sílu stěny (28 mm, 33 mm, 50 mm nebo i 70 mm). Stejně tak si můžete vybrat i sílu podlahy (19 mm nebo 28 mm). Všechny srubové chaty mají střechu o síle 19 mm. Střešní krytinou je potom černá pískovaná lepenka. Objednat si ale můžete i skvěle vypadající asfaltový šindel nebo barevnou asfaltovou lepenku, záleží pouze na vašich požadavcích. V základní výbavě všech nabízených srubových chat jsou samozřejmě kazetové dveře a okna!

Celoroční bydlení není problém

Srubové chaty DELTA Svratka s.r.o. můžete dokonce využít i celoročně! Stačí, když bude srub dostatečně zateplen – s tím vám samozřejmě společnost pomůže. Výhodu nabídky je také to, že si můžete zvolit i dispoziční řešení vašeho nového srubu. Prostě si ho uzpůsobíte svým požadavkům! Není v tom žádný problém.

Více hledejte na www.deltasvratka.cz.

 

 

Související příspěvky

FAKRO Okna do plochých střech typ F – překvapí vzhledem, potěší vlastnostmi

redakce

Odhalte tajemství stavebních expertů: jak se jednou provždy zbavit vlhkosti v domě

redakce

Foukaná izolace není jen pro pasivní dům

redakce