STAVBA

Potřebujete firmu vykonávající geodetické práce? Víme, kde se obrátit

Jestliže stavíte nový dům, přistavujete ten stávající, nejste si jisti, kde až sahá váš pozemek, nebo potřebujete jinou radu z oboru nemovitostí a jejich změn, budete zřejmě poptávat práci geodeta. Abyste byli s jeho prací plně spokojeni, je dobré obrátit se na zkušenou společnost. Poradíme vám, kde skvěle pochodíte.

Geodetické práce v Praze

Pokud se vaše nemovitost nachází v Praze, přijdou vám vhod geodetické práce Praha. Spolehlivou společnost zabývající se touto problematikou najdete na webových stránkách geo5.cz. Ta oslavila již 28 let na trhu, během nichž vykonala nejrůznější geodetické práce a nasbírala spoustu zkušeností, které lze získat jen praxí.

Poptávat můžete geodetické práce zaměřené na problematiku katastru nemovitostí, inženýrskou geodézii, stavební zaměření budov, 3D skenování a fotogrammetrie, BIM v geodézii nebo inženýring, inženýrské sítě a stavební povolení.

Každé zmíněné odvětví je členěno na mnoho dalších podkategorií, jako např. poradenství v katastru nemovitostí, zaměření pozemku pro mapové podklady, zajištění funkce odpovědného geodeta, zaměření a vyhledávání inženýrských sítí, zaměření stávajících stavů budov, zaměření pozemku, 3D skenování uličních front, objektů a staveb, BIM při projektování či ve výstavbě, audit pozemku a mnohé jiné.

Potřebujete geometrický plán?

Geometrický plán je zpravidla potřeba při změně v evidenci katastru nemovitostí. Je podkladem pro zápis změn do katastru nemovitostí, jeho platnost není časově omezena, ale omezení nastává v případě, kdy na daných parcelách dojde ke změnám způsobujícím nesoulad mezi údaji uvedeným v katastru nemovitostí a mezi stavem zaznamenaným ve výkazu výměr geometrického plánu.

S důvěrou se obraťte na geo5.cz. Budete zajisté spokojeni.

Související příspěvky

Češi jsou v panelácích spokojeni, hlavně v těch zateplených

redakce

Kouzlo přírodního materiálu u vás doma

redakce

Hydroizolace vám ochrání domov před vodou

redakce