STAVBA

Pořiďte si kvalitní elektroinstalační krabice

Pokud často pracujete s elektřinou, a to ať už jako profesionálové nebo jako amatérští kutilové, jistě moc dobře víte, že k tomu, abyste neohrozili sebe nebo vaše okolí, je nutné nejen dodržovat přísné bezpečnostní normy, ale zároveň používat i kvalitní nástroje a pomůcky. Ty samy o sobě mohou znamenat závažné bezpečnostní riziko, pokud nejsou stoprocentně v pořádku.

Mezi takovéto pomůcky, či spíše komponenty, určitě patří i klasické elektroinstalační krabice. Právě díky nim je možné ukládat bezpečně rozličné druhy elektronických zařízení, kabelů či koncovek k podkladu.

Jedná se tedy o úložný prostor, který by měl být nejen dostatečně velký na to, aby se do něj vlezlo veškeré nezbytné zařízení nebo případná kabeláž, ale rovněž musí být natolik zabezpečený, aby do něj nepronikla voda, což by mohlo mít při kontaktu s elektřinou fatální následky. Ovšem ani prach si s elektronikou zrovna příliš netyká.

 

Široký sortiment

V naší nabídce naleznete celou řadu rozličných typů elektro instalačních krabic, které se odlišují nejen svými rozměry, ale rozdíly jsou zde patrné i co se týče způsobu uložení. Některé typy jsou ideální do sádrokartonu, jiné se hodí třeba do dřeva nebo do klasické cihlové stěny.

Co se týče velikostí, je možné si u nás objednat jak klasické, tak i méně tradiční rozměry, které můžete využít při specifických situacích. Veškeré krabice instalační, které najdete v našem katalogu, samozřejmě splňují ty nejvyšší bezpečnostní ale i designové požadavky, které jsou důležité hlavně u povrchových verzí.

 

Pouze značkové výrobky

Zárukou vysoké kvality jsou výrobci, od kterých zboží bereme. Nakupujeme pouze u osvědčených firem, které nejsou ve svém oboru žádnými nováčky a nabízejí pouze špičkové zboží, které se vyznačuje po všech stránkách vysokou kvalitou.

Související příspěvky

Srub postavíte snadno

redakce

Společnost Trachea přináší nejnovější trendy v oblasti bytového designu!

redakce

Projekty a služby pro váš nový domov najdete na jednom jedniném místě

redakce