STAVBA

Pěnové sklo REFAGLASS – záruka funkční izolace

Efektivní izolace domu je nezbytná, pokud chcete funkční bydlení. Izolace ale nemusí být nutně drahá. Společnost RECIFA a. s. totiž představuje revoluční pěnové sklo REFAGLASS, které nabízí moderní a maximálně funkční řešení tepelné izolace základových desek Společnost RECIFA a. s. patří mezi nejvýznamnější zpracovatele recyklovaného odpadu. Využití nejmodernějších technologií v této oblasti stojí i za výrobou pěnového skla REFAGLASS.

Chytře využitý recyklát

Tento izolant je vyroben ze stoprocentně recyklovaného skla a právě díky tomu má své jedinečné vlastnosti, které jsou spojeny s nízkou pořizovací cenou. Pěnové sklo REFAGLASS je vysoce únosné, nenasákavé, nenamrzavé, nehořlavé a odolné vůči vnějším materiálům. Řadí se tak mezi nejmodernější stavební tepelné izolace, které přispívají k vysokému komfortu bydlení.

Funguje i jako drenáž

Pěnové sklo REFAGLASS má hned dvojí využití. V první řadě funguje jako teplená izolace základových desek. Díky jeho složení zabraňuje průchodu chladu do konstrukce stavby a neovlivňuje tak vnitřní teplotu objektu. Zároveň funguje jako efektivní drenáž. Díky uzavřené struktuře spolehlivě zabraňuje pronikání vlhkosti k základové desce a tím zabraňuje k dalšímu negativnímu ovlivňování základové desky. U jiných typů izolace základových desek tyto vlastnosti nenajdete. Pěnové sklo REFAGLASS tak nejenže dům chrání, ale přispívá i ke snížení nákladů na vytápění!

Přesvědčte se sami

Pěnové sklo REFAGLASS si nyní můžete prohlédnout a zároveň se zeptat na cokoliv, co vás bude zajímat. Společnost RECIFA a. s. bude totiž vystavovat na prestižním mezinárodním Veletrhu dřevěných staveb, konstrukcí, materiálů a úspor energií. Veletrh se bude konat ve dnech 23.-26.2.2012, místem konání je výstaviště Praha – Holešovice. Společnost RECIFA a. s. s výstavou pěnového skla REFAGLASS naleznete v levém křídle průmyslového paláce u stánku L45.

Pěnové sklo REFAGLASS představuje efektivní řešení pro každý dům!

Více informací na www.refaglass.cz


Související příspěvky

Přenechte stavbu základové desky profesionálům

redakce

Venkovní sauna a hlavní zásady pro její výstavbu

redakce

Půjčovna stavebních strojů a techniky v Přešticích

redakce