STAVBA

Omítka Profi Anti-Agingputz chrání fasádu proti špinění a blednutí

Jak udržet fasádu domu stále čistou? Lze stárnutí a špinění fasády zabránit? Zub času pracuje stále, následky stárnutí fasády lze ale výrazně zpomalit a omezit, pouze v případě, že použijete omítku Profi Anti-Agingputz! Tu nabízí specialista na stavební hmoty PROFI am BAU CM, spol. s r. o.

Sníží náklady na údržbu

Stálé vlivy okolního prostředí, jako jsou sluneční záření, UV záření, déšť a teplotní výkyvy, způsobují časem vyblednutí každé fasády. Známky vyblednutí a zašpinění fasády jsou často u běžných povrchových úprav zřetelné již po krátké době. Pro uchování trvalého reprezentativního vzhledu stavby je nutné pravidelné provádění sanačních prací, zahrnujících čištění nebo obnovovací nátěry. Tato skutečnost vede ke zvyšování nákladů na údržbu stavby. Můžete je ale snížit, pokud použijete unikátní omítku Profi Anti-Agingputz.

Co je omítka Profi Anti-Agingputz?

Omítka Profi Anti-Agingputz je nový druh pastovité  omítky se speciálním složením. Její vývoj je výsledkem dlouholeté práce odborníků. Vzájemně sladěné komponenty v této omítce díky tomu poskytují ochranu před vlivy okolního prostředí a oddalují stárnutí fasády o mnoho let.

Omítka Profi Anti-Agingputz tak nabízí ochranu proti UV záření a tímto proti vyblednutí barev. Dále je také redukována náchylnost k jejímu špinění.

Rozmanité variace

Povrchová úprava Profi Anti-Agingputz je dodávána jako pastovitá krycí omítka ve všech typech zrnitosti, struktury i barevných odstínů. Díky tomu vytváří volný prostor pro vaši tvořivost. Navíc, protože omítka Profi Anti-Agingputz není vytvořena na principu odlupování povrchu (křídování), nepředstavuje také žádná zdravotní rizika  a přesto spolehlivě chrání fasádu před rušivými okolními vlivy.

Pokud se o omítce Profi Anti-Agingputz chcete dozvědět více, podívejte se na nabídku společnosti PROFI am BAU CM na www.profiambau.cz . Naleznete tu i další materiály potřebné ke stavbě.

Související příspěvky

Každá druhá cihla ZDARMA!

redakce

Chcete bydlet poblíž Prahy, ale ne v centru?

redakce

Naměřen rekordní Blower-door!

redakce