STAVBA

Nechte si udělat kvalitní a podrobný návrh rodinného domu

 

Začít se stavbou rodinného domu není jen tak. Vyřídit všechna povolení, zajistit přívody inženýrských sítí a vše pořádně rozmyslet zabere spoustu času. Pokud se stavbou domu nemáte dosud žádné zkušenosti, obraťte se při plánování raději na odborníky. Pokud byste spoléhali pouze sami na sebe, hrozí velké riziko výskytu chyb a nedostatků, které se mohou projevit až příliš pozdě. Pokud bude v pořádku návrh, stavební práce se nezdrží a vše bude probíhat tak, jak má.

 

ERLIS s.r.o. nabízí mnoho druhů rodinných domů. Stačí si jen vybrat!

Společnost ERLIS s.r.o. nabízí svým klientům vypracování projektu rodinných domů. Jejich nabídka tvoří velké množství druhů domů. Jednotlivé druhy se liší svou konstrukcí, stylem domu, výškou i dispozicemi. Každý zákazník si může vybrat z více než 20-ti druhů rodinných domů přesně takový, který bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám. Pro velké rodiny jsou zde připraveny i dvougenerační byty a pro mladé rodiny nechybí ani bungalov. Vybírat můžete druhy Diamant, Jantar, Opál, Smaragd, Topas, Tyrkys, Zafír i doplňkové projekty a rozšířenou nabídku. Každý typ může být postaven v několika variantách přesně tak, jak vám to bude nejvíce vyhovovat.

 

Pak musíte také rozhodnout, jak budete dům vytápět

Ještě před samotným zařizováním domu spotřebiči a nábytkem vás čeká mnoho práce a výběru. Musíte zajistit rozvody vody a energií a pak také zvážit, jakým způsobem bude celý dům vytápěn. Velmi účinným řešením je v současnosti využití tepelných čerpadel. Ta dokáží domácnost zásobovat teplou vodou a v kombinaci s podlahovým topením nebo některými druhy radiátorů dokáže dodávat i teplo. Mezi nejkvalitnější a nejvýkonnější tepelná čerpadla patří značka Daikin Altherma. Více o této značce můžete číst zde. Vysoký výkon s minimálními nároky a minimální spotřebou jsou ovšem jeho hlavními přednostmi.

 

Související příspěvky

Sháníte nová okna? Vsaďte na českou kvalitu!

redakce

Pasivní dům GS PASIV 2 získává velký obdiv u odborníků i veřejnosti

redakce

Plastbetonové podlahy se hodí do rodinných domů i průmyslových staveb

redakce