STAVBA

Nechte si postavit montovaný dům na klíč

Rádi byste bydleli ve vlastním domě, ale odrazují vás dnešní ceny nemovitostí? Šplhají se skutečně do astronomických výšin. Možností, jak si pořídit bydlení za přijatelné peníze, jsou montované domy.

 

Montované domy

Montované domy jsou ve světě oblíbené pro své četné pozitivní vlastnosti. I u nás jim začínají lidé pomalu přicházet na chuť. V úvodu jsme si uvedli jejich hlavní výhodu. Mají výrazněji nižší pořizovací cenu než klasické zděné domy. Nejde však o jedinou přednost. Díky systému stavebnice je dům rychle postaven. A určitě oceníte i nízké náklady na bydlení. To jsou hlavní výhody, které mluví ve prospěch montovaných domů.

 

Kdo vám postaví montovaný dům?

Zaujaly vás montované domy? Nechte si je postavit plzeňskou společností JÓCSIK GROUP, s.r.o. Vyrábí a staví nízkoenergetické domy z tvrdého polyuretanu a dřeva. Můžete si vybrat z katalogu. Máte své vlastní požadavky? Nevadí, firma staví i montované dřevostavby na klíč.

Nejenže se budete moci těšit z nízké ceny, přijatelných nákladů na bydlení a možnosti rychlého nastěhování, ale oceníte také další pozitiva společnosti. Kromě možnosti katalogového výběru či originálního projektu to je skutečnost, že si jednotlivé díly stavebnice společnost sama vyrábí pomocí moderních strojů. Jistě vám přijde vhod i to, že vás nečeká žádné papírování. Všechna povolení ke stavbě firma vyřídí za vás.

 

Konkrétní tipy na bydlení

Zajímáte se o konkrétní dřevostavby Plzeň? Jednoduchým a zároveň nápaditým řešením za příznivou cenu je rodinný dům Bungalow 14 s dispozicí 3+kk (zastavěná plocha 75,2 m2, celková užitná plocha 59,2 m2). Má útulný interiér. Ještě více ušetříte díky tomu, že má zkosené stropy. Potřebujete větší prostor k bydlení? Pak se podívejte na Bungalow 70 s dispozicí 3+1 (zastavěná plocha 102 m2, celková užitná plocha 72 m2).

Bydlete levně a útulně.

 

Související příspěvky

Před přestavbou podkroví myslete i na půdní schody Fakro

redakce

Stavíte nebo rekonstruujete? Přečtěte si, jak ušetřit!

redakce

Platíte za vytápění hodně? S výdaji bez izolace stropu nehnete

redakce