Search

Levné pergoly do každé zahrady od HobbyTec.cz

Stavba pergoly svépomocí je v okruhu domácích kutilů tradičně vnímaná jako velmi levné ale pracné a časově náročné řešení. Levné stavebnicové pergoly od společnosti HobbyTec, které se sestavují stejně snadno jako populární dětská hračka, vás však dokáží přesvědčit o opaku.

Již nepotřebujete dlouholeté zkušenosti nebo šikovného souseda, abyste si postavili rychle a levně svou vlastní pergolu. Díky modernímu řešení účinných kotvících systémů a změně stavebního zákona se navíc obejdete i bez obíhání úřadů a nutnosti vybetonování základů. To všechno odvály stavebnicové dřevěné a hliníkové pergoly jednoduše do zapomnění.

 

Pergoly, které se přizpůsobí vašim požadavkům

Levné pergoly z hliníku jsou ideálním řešením pro všechny, který si potrpí na moderní design a kvalitní materiály. Ideální poměr pronikajícího světla a stínu je zajištěn použitím prakticky nerozbitného polykarbonátu na zastřešení, který odolá i silnému krupobití a jako bonus působí velmi elegantně. Samotná hliníková konstrukce pak nadchne všechny milovníky pohodlí, jenž své okolí rádi přizpůsobují svým momentálním potřebám.

16 rozměrů od 3×3 po 14,4×3 metru umožňuje variabilní výběr pergoly pro jakoukoliv zahradu nebo verandu. Užitný prostor navíc vždy můžete zvětšit jednoduchým připojením další pergoly a získat tak libovolně velkou zastíněnou plochu, kterou je možné v případě potřeby vybavit i dodatečnou ochranou proti větru a zvědavým pohledům.

drevenapergola_1

Pro milovníky klasiky jsou dostupné i dřevěné pergoly s širokou paletou dekorů dřevěné konstrukce. Vaše pergola tedy může vypadat zbrusu nově nebo se vnořit do stále populárnějších retro nebo vintage vod. Zatímco hliníkovou kostrukci zvládne sestavit i amatérský kutil, ta dřevěná se díky své náročnosti bez montáže neobejde. Při nákupu pergol od Hobbytec máte odborné sestavení samozřejmě v ceně, takže s pořízením své nové zahradní dominanty nebudete mít zaručeně žádné starosti.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *