STAVBA

Kvalitní střecha v Praze na klíč

Bez střechy není dům. A pokud není konstrukčně a funkčně v pořádku, představuje to velký problém. Stojíte před situací, kdy vaše střecha potřebuje rekonstrukci nebo opravu? Pak možná váháte, koho si na práci povolat, aby byla provedena pořádně a za dobrou cenu. V Praze a středních Čechách působí zavedená firma Střechy Novák, která se zaměřuje na opravy střech na klíč, a to již od roku 2000.

 

Zkušená firma pro realizaci střechy

Firma Střechy Novák je zkušenou stavební firmou, která ročně realizuje okolo 300 střech a může nabídnout vysokou kvalitu všech dílčích prací – tesařství, klempířství, pokrývačství a dalších. Můžete se tedy rozhodnout pro kompletní tvorbu celé střechy nebo si jen nechat provést některé potřebné práce.

 

Jakou vybrat krytinu?

Bez pokrývačských prací se žádná realizace nebo rekonstrukce střechy neobejde. Vybírat můžete z běžných i méně používaných typů krytin, záleží na lokalitě, kde dům stojí, jeho architektonickém řešení i vašich preferencích. V rozhodování hraje samozřejmě roli i finanční stránka věci, někdy je potřeba, aby byla oprava střechy opravdu co nejméně nákladná, jindy se můžeme trochu více „rozšoupnout“. Na výběr jsou tradiční pálené střešní tašky, betonové tašky, plechové krytiny, vláknocementové materiály, asfaltové pásy a PVC fólie.

 

Tesařské, klempířské a zateplovací práce

Nosnou konstrukcí každé střechy je podkroví. To mají na starosti tesaři a firma Střechy Novák nabízí jak kompletní realizaci krovu, tak i opravu toho stávajícího. Jde dokonce o předního dodavatele tesařských prací v rámci ČR! Klempířské práce zase zajistí odtok vody a ochrání stavbu před zatékáním. Zahrnují okapy, úžlabí střechy, oplechování komínů a další činnosti. Precizní zateplení střech zamezí zbytečným únikům tepla v zimě a přehřívání stavby v létě. Moderní technologií je nadkrokevní izolace.

 

Nová střechy pro činžáky

Protože firma Střechy Novák působí především na území hlavního města, realizuje střechy Praha nejen u rodinných domů, ale i u firemních objektů a činžovních domů. Staré a nevzhledné činžáky se postupně mění v moderní stavby poskytující luxusní bydlení a tato proměna samozřejmě znamená i kompletní rekonstrukci střechy.

 

Související příspěvky

Dáváte zrovna dohromady projekt nové výrobní haly? Známe spolehlivé řemeslníky

redakce

Baterie do aku nářadí – konec složitého shánění

redakce

Jednokřídlá stavební pouzdra Eclisse patří k nejlepším na trhu

redakce