STAVBA

Která spolehlivá firma vám postaví rodinný dům na klíč?

Našetřili jste si konečně dostatek peněz na to, abyste si splnili svůj dlouholetý sen o vlastním rodinném domku? V tom případě si dávejte pořádný pozor na výběr stavební firmy! My vám nyní řekneme, kdo je opravdu spolehlivý, má léta praxe a řadu pozitivních recenzí.

Více než 28 let zkušeností

Rodinný dům na klíč s sebou přináší řadu výhod. Celý proces výstavby totiž vyřeší jedna firma. Nemusíte se tak starat o neustálé shánění celé řady různých odborníků, jejich vzájemnou komunikaci, sladění termínů a další nelehké úkoly…

V tomto ohledu stojí za zmínku hlavně známý DSP Domažlický stavební podnik s.r.o.. Ten již déle než 28 let provádí stavby na klíč i rekonstrukce rodinných domů na klíč. Nejedná se přitom o žádné rychlokvašky (jak tomu často bývá u jiných firem), ale velmi kvalitní a spolehlivé budovy. Bavíme se o moderním energetickém standardu, maximálních přesnostech a kvalitních materiálech. Takový domov vydrží bez problémů stát řadu generací.

Většinu potřebných prací navíc provádí přímo kmenoví zaměstnanci, nikoliv subdodavatelé. To znamená příznivější cenu, vyšší rychlost a 100% třístupňovou kontrolu kvality. Dočkáte se i vypracování celého položkového rozpočtu a časového i finančního harmonogramu. Při zateplování vám poradí a pomohou získat dotaci Zelená úsporám. Počítejte i s dvouletou (po domluvě až pětiletou) zárukou.

V areálu zmíněné firmy najdete i moderní autoservis Domažlice, a to včetně pneuservisu.

Získejte inspiraci

Sníte o útulném a maximálně spolehlivém domově? Pak se podívejte na internetové stránky pod výše vloženými odkazy. Tam ihned zjistíte, jak takový domov může vypadat a co vše bude splňovat. Následně si stačí domluvit nezávaznou schůzku a zeptat se na jakékoliv dotazy. Poté se sami rozhodnete, jestli máte zájem.

Související příspěvky

Pozvánka na Den otevřených dřevostaveb 2019

redakce

Liapor Ground – tepelná izolace základové desky rodinného domu

redakce

Kvalita a spolehlivost – stavte s profesionáli PROFI am BAU CM

redakce