STAVBA

Kouzlo přírodního materiálu u vás doma

Okouzlilo vás dřevo a výrobky z něho? Líbí se vám čistá a přirozená krása tohoto přírodního materiálu? Chystáte si udělat dřevěné schodiště, dominující vstupní hale vašeho bytu? Objednejte si kvalitní dřevěné schodnice z Drevo-shopu převážně z masivního dubu a buku, přímo od výrobce a za bezkonkurenční ceny! Pro své klienty jsme schopni dle zadání uzpůsobit délku a šířku dřevěných schodišťových stupňů na míru ve velmi krátké době. Schodnice dub a schodnice buk od nás jsou vyrobeny z kvalitní spárovky o síle 4 cm, mají obousraně broušený povrch, jež je možno ihned lakovat.

 

Kvalita, za kterou se zaručujeme

Svých klientů si velmi ceníme a děláme maximum pro jejich spokojenost. Máte li jakýkoliv dotaz ohledně výběru bukových schodnic, anebo dubových schodnic, ptejte se, my vám rádi odpovíme. Jestliže si nejste s čímkoliv jisti, jsme připraveni poradit v každé situaci. Nákupem na Drevo-shopu získáte nejen kvalitní materiál v podobě dřevěných schodnic, ale také výrazně ušetříte. Naše společnost poskytuje množstevní slevy i kamiónový odběr. Nabízené zboží na e-shopu berte jen jako orientační vzorník. Obklopte se krásou dřeva a zažijte ten neskutečný pocit pohodlí a čistoty! Věříme, že si z naší pestré nabídky dřevěných schodišťových stupňů vybere i ten nejnáročnější zákazník.

 

Schody, zábradlí, podlahy

Mimo schodnic dub a schodnic buk máme v sortimentu soustružené a frézované schodišťové sloupky, kvalitní výplně zábradlí, vyrobené z nejlepšího bukového přířezu. Dále u nás můžete najít podlahová parketová prkna dub cink, anebo buk cink, vyrobené z kvalitní bukové nebo dubové spárovky. Navštivte naše webové stránky a ocitněte se v ráji tvrdého dřeva! Dřevěné schodnice dodáváme v bílé variantě-přírodní, lehce nebo více pařené, anebo rustikal s jádrem. Vyberte si bukové schodnice, či dubové schodnice z naší nabídky a vyrobte si sami schodiště snů! Přejeme vám příjemný nákup!

Související příspěvky

Foukaná izolace je ideální řešení pro zateplení stropu

redakce

Ochranné pracovní pomůcky na stavbě není radno podceňovat!

redakce

Lité podlahy – anhydrit PROFI – ideální pro provádění vytápěných podlah a nejen to!

redakce