Search

Kouzlo přírodního materiálu u vás doma

Okouzlilo vás dřevo a výrobky z něho? Líbí se vám čistá a přirozená krása tohoto přírodního materiálu? Chystáte si udělat dřevěné schodiště, dominující vstupní hale vašeho bytu? Objednejte si kvalitní dřevěné schodnice z Drevo-shopu převážně z masivního dubu a buku, přímo od výrobce a za bezkonkurenční ceny! Pro své klienty jsme schopni dle zadání uzpůsobit délku a šířku dřevěných schodišťových stupňů na míru ve velmi krátké době. Schodnice dub a schodnice buk od nás jsou vyrobeny z kvalitní spárovky o síle 4 cm, mají obousraně broušený povrch, jež je možno ihned lakovat.

 

Kvalita, za kterou se zaručujeme

Svých klientů si velmi ceníme a děláme maximum pro jejich spokojenost. Máte li jakýkoliv dotaz ohledně výběru bukových schodnic, anebo dubových schodnic, ptejte se, my vám rádi odpovíme. Jestliže si nejste s čímkoliv jisti, jsme připraveni poradit v každé situaci. Nákupem na Drevo-shopu získáte nejen kvalitní materiál v podobě dřevěných schodnic, ale také výrazně ušetříte. Naše společnost poskytuje množstevní slevy i kamiónový odběr. Nabízené zboží na e-shopu berte jen jako orientační vzorník. Obklopte se krásou dřeva a zažijte ten neskutečný pocit pohodlí a čistoty! Věříme, že si z naší pestré nabídky dřevěných schodišťových stupňů vybere i ten nejnáročnější zákazník.

 

Schody, zábradlí, podlahy

Mimo schodnic dub a schodnic buk máme v sortimentu soustružené a frézované schodišťové sloupky, kvalitní výplně zábradlí, vyrobené z nejlepšího bukového přířezu. Dále u nás můžete najít podlahová parketová prkna dub cink, anebo buk cink, vyrobené z kvalitní bukové nebo dubové spárovky. Navštivte naše webové stránky a ocitněte se v ráji tvrdého dřeva! Dřevěné schodnice dodáváme v bílé variantě-přírodní, lehce nebo více pařené, anebo rustikal s jádrem. Vyberte si bukové schodnice, či dubové schodnice z naší nabídky a vyrobte si sami schodiště snů! Přejeme vám příjemný nákup!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *