Search

KORATHERM HORIZONTAL VKM otopné těleso do moderních interiérů

Elegance otopných těles. To je věc, kterou množství výrobců ještě stále podceňuje, i když je design interiérů stále důležitější a otopná tělesa v něm hrají velkou roli. Novému otopnému tělesu od Korado ale přirozená elegance rozhodně nechybí. Horizontálně orientované radiátory se hodí zejména do moderně zařízených interiérů. Elegantní tvar, vysoký výkon a snadné připojení. To jsou výhody, které potěší každého.

 

Od zkušeného výrobce Korado

Společnost KORADO a.s. patří mezi nejuznávanější české společnosti v oblasti vytápění interiérů. V této oblasti působí společnost již od roku 1965, tehdy ještě jako firma KOVENTA. Po privatizaci v roce 1991 se změnil název společnosti právě na KORADO. Za dobu svého působení na trhu si KORADO získalo vysokou popularitu po celém světě. Hlavní činností je vývoj a výroba otopných těles. Mezi nejvýznamnější produkty v nabídce se řadí  KORATHERM HORIZONTAL VKM.

 

Designové otopné těleso

KORATHERM HORIZONTAL VKM je otopné těleso, které bylo společností KORADO představené na začátku roku 2013. Těleso si prakticky okamžitě po uvedení na trh získalo velkou popularitu, která přetrvává dodnes. Především díky své nadčasovosti. KORATHERM HORIZONTAL VKM je designové otopné těleso do moderních interiérů s důrazem na eleganci. Jaká je jeho charakteristika?

 

Design KORATHERM HORIZONTAL VKM

Hlavní předností KORATHERM HORIZONTAL VKM je jeho design. Jedná se o otopné těleso s vodorovně orientovanými profily. Jeho celý design je zaměřen na rovné a čisté linie, přesně podle požadavků moderní architektury na vybavení interiéru. Vyrábí se v mnoha velikostech, takže do každé místnosti může být zvolena velikost podle potřeby. Vypadá elegantně v malém i velkém provedení.

 

Funkčnost a technické parametry

Standardní výbavou u tohoto modelu je spodní středové připojení s roztečí 50 mm, které dává velkou variabilitu v umístění otopného tělesa. Další součástí výbavy jsou také propojovací rozvod a vložený ventil. Regulační ventil zajišťuje velkou efektivitu využití topného tělesa na všech druzích otopných systémů. Na otopná tělesa KORATHERM HORIZONTAL lze instalovat také sušáky a věšáky od Korado, které ještě rozšíří využití těchto otopných těles. KORATHERM HORIZONTAL VKM je možné vybírat v několika velikostech s rozdílnými délkami, výškou i šířkou modelu. V každé místnosti interiéru tak může být optimální velikost otopného tělesa.

Detailní informace a technické detaily najdete na www.korado.cz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *