STAVBA

Když vsadíte při rekonstrukci domu či bytu na firmu s více než dvacetiletou tradicí, určitě budete s výsledky spokojeni

Chceme-li rekonstruovat naši nemovitost, ať už je to komerční budova, rodinný dům nebo menší byt, vždy si přejeme, aby byla práce odvedena precizně, byly použity kvalitní materiály, profesionálové vám poradili, doporučili, co se dnes dělá a proč, a od čeho už se dávno upustilo a podobně. Právě tohle všechno, ale i proklientský a individuální přístup a mnohé jiné, můžete očekávat od společnosti TOP sadrokarton z Olomouce.

Nejdříve se podívejte, jak jsou pánové šikovní

O kvalitách firem mluví jejich odvedená práce. Důkazem, že jsou lidé spokojení, je už to, že společnost funguje více než dvě desetiletí. Podívejte se ale i na bohatou fotogalerii na jejích webových stránkách top-sadrokarton.cz, kde se můžete podívat, jak jednotlivé práce prováděla u zákazníků, kteří ji oslavili před vámi.

Pánové mají zkušenosti se samonivelační stěrkou, suchou sypanou podlahou, zhotovením sádrokartonového stropu a příček, rekonstrukcí sanitárních prostor v komerční budově, precizní pokládkou dlažby, se zhotovením SDK příček s vysokou protipožární odolností, výmalbami, pokládkou vinylové podlahy, také se zlepšením akustiky…

Pomoc při velkých i malých rekonstrukcích

TOP sadrokarton provádí všechny zednické práce, od těch drobných, které zahrnují bourání, opravu omítek, zazdívání rýh, přes osazování zárubní, sanaci vlhkého zdiva, vyzdívání příček, nové omítky, po elektroinstalaci, řešení vody i topení, rozsáhlé zednické práce…

Tento profesionální tým přesně ví, co vše je potřeba udělat, aby byl konečný výsledek dokonalý, ať už jde o velkou nebo malou rekonstrukci. Obraťte se na TOP sadrokarton s důvěrou a poptejte u ní vše, co se týče opravy u vás doma nebo ve firmě. Budete zajisté spokojeni.

Související příspěvky

Izolace předchází přehřívání podkroví v létě

redakce

Foukaná celulózová izolace ISOCELL – ideální řešení pro váš dům

redakce

Česká okna JIS vám budou sloužit mnoho let. Vyberte si dle materiálu i designu

redakce

1 komentář

Vašek 7. 9. 2022 at 9:42

V jednom z pražských bytů, které jsme si s manželkou za volný cash koupili se bude teď dělat pokládka podlah. To bude zase jedno velké neštěstí, už to úplně vidím. Vůbec totiž nevím s manželkou, kde na to vezmeme peníze. To víte – rekonstrukce. Všechno stojí moc peněz a nikdo na to ty prostředky nemá.

Diskuze je uzavřena.