STAVBA

KASPER CZ představil novinářům zimní stadion v Jičíně

O společnosti KASPER CZ je známo, že klade důraz spolupráci s médii. Právě proto pozvala zástupce z médií na prohlídku jedné z unikátních staveb – Jičínského zimního stadionu, který chystá své otevření po zásadní rekonstrukci na nadcházející zimu. Firma Kasper CZ spolupracovala na realizaci skeletu zimního stadionu s rakouskou firmou  WIEHAG Gmbh, která je pro trutnovské tradičním partnerem. Investorem celého projektu je město Jičín a generálním dodavatelem společnost VCES a.s. 

Dále pak novinářům představila  moderní závod Kasper CZ a ukázala výrobu na novém, v českých zemích unikátním dřevoobráběcím stroji. Díky tomuto systému, který dodala firma Hundegger, jsou schopni u „Kasperů“ využívat prakticky neomezených možností opracovávání dřeva. Navíc díky zrychlení výroby zvýší produktivitu práce, což jistě ocení i klienti, kteří budou chtít možností nového CNC stroje využít. Stroj nese označení K2i-1250 a je schopen s milimetrovou přesností a bez nutnosti měření a rýsování opracovávat materiál v rámci sériové i kusové výroby.

V době, kdy nálada nejen ve stavebnictví není příliš nakloněna marketingovým aktivitám a firmy náklady v této oblasti spíše snižují, se ve společnosti KASPER CZ rozhodli jít proti obecnému trendu. „Základem úspěchu je samozřejmě kvalitní produkt. Jsem však přesvědčen, že smysluplná marketingová komunikace a spolupráce odbornými médii je dnes prakticky nezbytností,“ uvedl výkonný ředitel společnosti David Kasper.

{phocagallery view=category|categoryid=53|limitstart=0|limitcount=0}

 

Související příspěvky

Proces BIM nás přiměje pozměnit celkový přístup ke spolupráci na stavebních projektech, říká Štefanovič.

redakce

Změnou legislativy ke snadnější recyklaci polystyrenu

redakce

Hledáte stavební firmu specializovanou na dřevostavby?

redakce