Search

Jak udělat ztracené bednění pevně a efektivně, ale přitom jednoduše?

Systémy ztraceného bednění jsou v současném stavebnictví často využívané. Pomocí této architektonické technologie lze v současné době provádět široké spektrum prací a konstrukcí. Ztracené bednění může být využito pro vytvoření nosných i nenosných stěn, dále na stěny, stropy, nosníky, sloupy, schody, ale i šikmé stěny, nakloněné stropy a mnoho dalších prací. Jeho realizace však může být složitá, namáhavá a mít řadu dalších překážek. Může být ale také snadná, rychlá a přesto velmi efektivní. Záleží, jaký systém zvolíte.

 

Klasickou metodou jde vše pomalu a složitě

Pokud byste pro realizaci ztraceného bednění volili klasickou metodu, opravdu hodně byste se nadřeli. Při této metodě je totiž zapotřebí velké množství práce s přípravou bednění, jeho spojení, nařezání a vytvoření, následně je pak nutné celý systém složitě odbednit. Ztracené bednění lze ale vytvořit i mnohem efektivněji. Stačí využít třeba desky CETRIS.

 

Ztracené bednění  z cementotřískových desek  CETRIS

V současnosti patří mezi velmi efektivní metody vytvoření systémů ztraceného bednění využitím desek  CETRIS.  Jako hlavní materiál jsou určeny cementotřískové desky CETRIS BASIC. Tyto desky mají pro vytvoření bednění ideální vlastnosti a jejich využití je prakticky neohraničené.

 

CETRIS  desky upraví pro konkrétní realizace

Velkou výhodou desek CETRIS BASIC je i fakt, že už přímo z výroby mohou být upravované na požadované rozměry a variace. Mohou být opatřeny také vyvrtanými otvory pro spojovací materiál. Vše bude jen velká skládačka, která se na místě stavby jen stabilizuje, spojí soustavou profilů a plechových prvků a je velmi rychle připravena. Pak už stačí jen správně usadit a zalít betonovou směsí.

 

Detailní informace o využití desek CETRIS najdete přímo na www.cetris.cz.

687


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *